دانلود Code of War: Shooter Online 3.13 – بازی کد جنگ: تیرانداز آنلاین اندروید

انتشار: 10 اسفند 1397
ورژن: 3.13
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Code of War: Shooter Online 3.13 – بازی کد جنگ: تیرانداز آنلاین اندروید

Code of War: Shooter Online کد جنگ: تیرانداز آنلاین بازی آنلاین تیرانداز با بهترین گرافیک 3D، فیزیک واقع گرایانه و انتخاب عظیم اسلحه های واقعی است. مهارت ها و تسلط خود را در عمل پویا آنلاین در مقایسه با دیگر بازیکنان از سراسر جهان به نمایش بگذارید! انفجار نارنجک، تیراندازی اسلحه، مبارزات هیجان انگیز مدرن همه این انتظارات شما در میدان های جنگ در جالب ترین تیرانداز چند نفره آنلاین است. ماموریت های داینامیک مهارت های FPS مبارزه خود را در سراسر جهان تست کنید. از دشمنان خود در میدان های جنگ دفاع نمایید و اعتصاب کنید! این کد خطر است! این کد جنگ است. بهترین بودن و رسیدن به مکان های اول در بین دیگر رهبران جهانی شوید. تسلط و مهارت خود را از جنگنده خود برای تبدیل شدن به بهترین تیرانداز به صورت حرفه ای به کار بگیرید!

بازی Code of War آنلاین بوده و در همین جهت لازم به ذکر است که با اینحال که کم حجم می باشد ، دارای فایل دیتا جداگانه است که در ادامه مطلب به همراه فایل نصبی با لینک مستقیم قرار گرفته است. یکی از ویژگی های بازی داشتن گرافیک متناسب و عالی است که تیراندازی را جذاب و شدت سرگرمی را افزایش می دهد و همچنین با عث میشود کاربران با گرفتن سلاج های با کیفیت و جنگی بر دست لذت ببرند. در کل بازی Code of War یک گیم تیراندازی عالی و حالت آنلاین زنده است که علاوه بر ویژگی هایی که دارد می تواند یک بازی فوق العاده را در موبایل و تبلت های اندروید برای بازیکنان فراهم کند!

ویژگی های بازی Code of War: Shooter Online :

– گرافیک 3D مدرن با جذابیت بالا

– انتخاب سلاح و ارتقاء سربازان خود

– بسیاری از استتار و دکمه ها

– بسیاری از میدان های نبرد منحصر به فرد

– سیستم کنترل هوشمندانه ای که برای بازیکنان هاردکور

– ماموریت های روزانه را کامل و بهبود بخشیدن جنگنده

– امکان چت کردن با بازیکنان

– جنگ های پویا، اقدام خشمگین و بسیاری دیگر صحنه های جذاب

دانلود Code of War: Shooter Online 3.13 – بازی کد جنگ: تیرانداز آنلاین اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.