دانلود Clash Quest 0.27 – بازی کلش کوئست برای اندروید – بازی جدید سوپرسل !

انتشار: 21 فروردین 1400
ورژن: 0.72
اندروید: 6.0 به بالا
,
دانلود Clash Quest 0.27 – بازی کلش کوئست برای اندروید – بازی جدید سوپرسل !

وارد Clash Quest کلش کوئست شوید و از طریق یک گیم پلی هیجان انگیز و به شدت جذاب به برداشت و تجربه ای جدیدی از یک بازی نبرد مبتنی بر نوبت که توسط سازندگان Clash of Clans و Clash Royale ساخته شده است ، بپردازید! با قهرمانان کشتی شکسته در میان زنجیره ای از جزایر کشف نشده جستجو و پیشرفت کنید و خود را به چالش لذت بخش وراد نمایید. نیروهای خود را در میدان جنگ گروه بندی و مطابقت دهید تا دفاع را در هم بشکنید و رئیسان افسانه ای را شکست دهید و از طریق جمع آوری ؛ جادوهای نمادین مانند Log و Fireball را آزاد کنید!

بازی Clash Quest از ویژگی ها و حالت های نبرد متفاوتی نسبت به دیگر بازی های ای نکمپانی برخوردار است که می توانید حمله های خودرا تحت استراتژیک بالا و برنامه ریزی انجام دهید. با سرعت خودتان بجنگید ، تصمیمات استراتژیک بگیرید و ترکیبات خود را با دقت انتخاب کنید تا برای برنده های راضی کننده تنظیم شود. از شلیک توپ ، X-Bow و برج های جهنم خودداری کنید. آن را با جادوگران روشن یا با اژدهای کودک شارژ نمایید و با بربرها حمله برق آسا کنید. غنایم نادر را جمع آوری کرده و تیم خود را با تجهیزات حماسی ارتقا دهید تا توانایی های بیشتری را باز کنید! شخصیت های مختلف ، استراتژیک عالی ، گرافیک با تصاویر خیره کننده ، گیم پلی مبتنی بر نوبت از ویژگی های بازی است.

بازی Clash Quest کلش کوئست در مدت کم توی گوگل پلی به تعداد دانلود و نصب بالایی دست یافته است و از این رو توانسته امتیاز عالی 4.6 از طریق رای کاربران به خود اختصاص دهد. آخرین و جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار گرفته است و قابل دانلود با یک کلیک است.

امکانات بازی Clash Quest کلش کوئست :

 • شخصیت های آشنا با تاکتیک های جدید نبرد
 • مستقر کردن نیروها ، تاکتیک ها و طلسم ها
 • برخوردار بودن از دفاع کلاسیک
 • نبرد رئیسان افسانه ای مانند Goblin King ، Papa Dragon و غیره !
 • حملات برنامه ریزی شده با استراتژیک در صورت داشتن نیروی زیاد
 • گیم پلی مبتنی بر نوبت برای ایجاد حملات موثر استراتژی و برنامه ریزی شده
 • استفاده از جادوهایی مانند Fireball ، Swap ، Charge و Log برای بالا بردن شانس پیروزی
 • جمع آوری و ارتقا دادن سربازها و جادوهای مورد علاقه خود
 • کشف موارد مختلف و دسترسی به توانایی های جدید

دانلود Clash Quest 0.27 – بازی کلش کوئست برای اندروید – بازی جدید سوپرسل !

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.