دانلود City Smasher 1.4 – بازی اکشن خرابکار شهر برای اندروید

انتشار: 11 بهمن 1396
ورژن: 1.4
دانلود City Smasher 1.4 – بازی اکشن خرابکار شهر برای اندروید

City Smasher یک بازی جذاب و کم حجم می باشد که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای گوشی و تبلت های اندروید عرضه شده است و ما نیز به عنوان اولین وبسایت تصمیم گرفتیم آن را برای اولین بار در ایران برای کاربران گرامی سایت معرفی کنیم! این بازی دارای سبک اکشن می باشد که بسیار سرگرم کننده است و شما در آن به کنترل هیولاهای حماسی را بر عهده خواهید داشت که باید آنها را به یک ارتش غیر قابل توقف تبدیل کنید! له کردن ساختمان ها، خم کردن آسمان خراش ها، خرد کردن خانه ها و بسیاری دیگر از برخی کارهای خواهد بود که شما با هیولاها به آن ها خواهید پرداخت. فرار کردن از دست پلیس ها، SWAT، جیپ های نظامی و مخازن برای جلویگیری از برخوردها یا می توانید به آن ها رحم نکنید و همه را از سر راهتان بردارید! در بازی شما می توانید با کسب امتیاز و پول بیشتر می توانید هیولاهای بسیار و دیگری را برای ایحاد حماسی جدید باز کنید و در چالش آن شریک باشید!

ویژگی های بازی City Smasher

  • دارای گرافیک جذاب و بالا نسبت به حجم کم بازی
  • چالش کشیدن خود و باز کردن همه هیولاها برای ایجاد تنوع و جذابیت بیشتر
  • محیط های مختلف و تصادفی از یک شهر بزرگ با مکان های مخفی
  • از بین بردن شهر و درگیری را پلیس و مخازن ارتشی
  • هویلاهای مختلف با توانایی های متفاوت
  • تصاویر 3D بزرگ و صداهای بازی معتبر

دانلود City Smasher 1.4 – بازی اکشن خرابکار شهر برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.