دانلود Chilivery 3.1.0 – برنامه چیلیوری: سفارش آنلاین غذا در موبایل اندروید

انتشار: 20 اسفند 1397
ورژن: 3.1.0
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود Chilivery 3.1.0 – برنامه چیلیوری: سفارش آنلاین غذا در موبایل اندروید

Chilivery چیلیوری یکی دیگر از سرویس های سفارش آنلاین غذا در شهرهای بزرگ ایران میباشد که اپلیکیشن آن عرضه شده و قابل نصب در سیستم عامل اندروید است. چیلیوری برنده بهترین سایت و اپلیکیشن موبایل سفارش غذا در جشنواره وب و موبایل ایران در سال 95 بوده که نشان دهنده ای فعال و خدمات دقیق به کاربران میباشد که به نوعی با نصب این اپلیکیشن در موبایل خود لازم نیست دیگه نگران سفارش غذاتون باشین. تو چیلیوری میتونین از بین بیش از 3 هزار رستوران تو 11 شهر مختلف ایران خیلی آسان و راحت تر از همیشه، غذای خود را سفارش دهید که هر نوع غذایی که بخواهید می توانید به سفارش دهید! همه چی به صورت دقیق انجام می شود به طوری که فاکتور دقیق غذاهای خریده شده به شما داده می شود و شما حتی قارد به ثبت نظر و امیتاز برای هرستوران هستید که این ویژگی ها تنها بخشی از امکانات هستند.

در نتیجه و کل شما با نصب اپلیکیشن Chilivery در موبایل هوشمند خود ، به نوعی به راحتی و آسانی به چندین هزار رستوران از شهرهای مختلف دسترسی دارید و در صورت نیاز به غذا می توانید غذا مورد نظر خود را به صورت امن و اعتمینان سفارش دهید و از خوشمزگی غذا لذت ببرید. لازم به ذکر است که فعالیت چیلیوری در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، گرگان، تبریز، کرمانشاه و … که رفته رفته فعالیت این سرویس در شهرهای مختلف افزایش می یابد.

ویژگی های اپلیکیشن Chilivery :

– فعال در شهر های مختلف و بزرگ ازجمله تهران، کرج، یزد، اصفهان، تبریز، مشهد و …

– امکان جستجو خودکار بر اساس محله از میان بیش از 3000 رستوران پشتیانی شده

– مشاهده منوی به روز و عکس دار رستوران ها با قیمت های مختلف و دقیق

– امکان فیلتر کردن جستجوهای خود بر اساس های مختلف

– پرداخت آنلاین بدون نیاز به پول نقد از طریق کارت بانکی

– امکان نظر دادن و امتیاز به رستوران ها

دانلود Chilivery 3.1.0 – برنامه چیلیوری: سفارش آنلاین غذا در موبایل اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.