دانلود Chicken Revolution : Warrior 1.0.8 – بازی انقلاب مرغ جنگجو اندروید

انتشار: 10 مرداد 1397
ورژن: 1.0.8
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Chicken Revolution : Warrior 1.0.8 – بازی انقلاب مرغ جنگجو اندروید

Chicken Revolution : Warrior انقلاب مرغ : جنگو یک بازی آرکید زیبا با صحنه های ضرب و شتمی و اکشن نیز برای سیستم عامل می باشد که توسط استودیو BLUE GNC Inc. طراحی و ساخته شده است. همانطور که اشاره نمودیم بازی اکشن پر از سرگرم بالا با نحوه بازی سبک گیم پلی ساده و سرگرم کننده با چرخش انقلاب مرغی می باشد. داستان بازی از این قرار است که یک بار جوجه ها و انسان ها در سرزمین های خود زندگی می کردند و به صورت صلح آمیز از زندگی لذت می بردند. با این حال، انسان حریص به خاطر غنای گونه های مرغ خوابیده است و جوجه ها به بردگان انسانی مبتلا هستند، زیرا جوجه های متعددی که با انسان های حریص مقابله می کنند. مرغی بسیار عصبانی است که تصمیم میگیرد از خیانت کار انتقام بگیرد.

شما باید از این انقلاب مرغی که بر پا شده است، حمایت کنید و به عنوان حمایت بیش از صد اسلحه، اقلام و مهارت دسترسی خواهید داشت که باید با دل و حان مقابل دشمنان مبارزه کنید و حرق مرغ ها را پس بگیرید. دشمنان مختلف بیش از 100 نوع ظاهر را شاهد خواهید بود که رفته رفته دشمنان قویتر و قدرتمندتر خواهند شد. بازی Chicken Revolution : Warrior کم حجم است و نیاز یه دیتا با اتصال اینترنت ندارد که در هر حال از گرافیک مطلوبی برخوردار است. همچنین بازی در مارکت محبوب و پر از بازی، گوگل پلی بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دریافت و نصب شده و از این رو توانسته امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Chicken Revolution : Warrior :

– اعطای 4 نوع سلاح از جمله شمشیر، صلیب، تبر و پرتاب

– حس های مختلف برای ضربه زدن

– اعطای بیش از 100 نوع سلاح مختلف

– سفارشی کردن و تغییر لباس ها

– پشتیبانی از انواع مهارت های مختلف

دانلود Chicken Revolution : Warrior 1.0.8 – بازی انقلاب مرغ جنگجو اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.