دانلود بازی ایرانی پاسور یازده (چهار برگ) برای اندروید CharBarg 1.6

انتشار: 21 اسفند 1397
ورژن: 1.6
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود بازی ایرانی پاسور یازده (چهار برگ) برای اندروید CharBarg 1.6

پاسور یازده یکی از بازی های زیبا پاسور برای بازی در موبایل های اندرویدی است که طراحی شده برنامه نویسان ایرانی میباشد و در این مطلب قصد قرار دادن آن را داریم. این بازی پاسور امکان بازی کردن چند نفره را فرار هم می کند که می توانید از حالت های دو نفره و چهار نفره بازی لذت ببرید. این حالت ها شما می توانید خود را به چالش بکشید و از بازی لذت ببرید. در کل بعد بازی به شراکتی جمع می شود و برد و بازنده گروه ها معلوم می شود. بازی از ویژگی چهار برگ نیزبرخوردار است که شاید دیگر پاسورها برخوردار نباشند. هوش مصنوعی و قدرت بالا می تواند شما را با حریف های سرسخت کامپیوتری محک بزند! هوش مصنوعی به هیچ وجه از کارت های شما خبر ندارد و شما می توانید قدرت خود را به چالش بکشید.

امکان ادامه دادن بازی از جایی که رها کرده اید ، وجود دارد و حتی امکانات مختلفی برای بازی کردن قابل فعال کردن هستند که جذابیت و سرگرمی را افزایش می دهند. تنظیمات بازی قابل تغییر هستند که این امکان را به شما می دهند تا از بازی لذت ببرید. لازم به ذکر است که در بازی پاسور یازده امکان بازی کردن به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان از سراسر کشور وجود ندارد.

ویژگی های پاسور یازده (چهار برگ)  CharBarg

  • کم حجم و رایگان برای بازی
  • بازی چند نفره پاسور با دو حالت دو نفره و چهار نفره
  • دارای تنظیمات مختلف و بسیار برای فعال سازی
  • امکان بازی کردن با هوش مصنوعی
  • سطح های بازی سخت با قابل تعیین سرعت بازی

دانلود بازی ایرانی پاسور یازده (چهار برگ) برای اندروید CharBarg 1.6

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.