دانلود بازی فارسی و تفننی کم حجم “ديرين شاه” برای اندروید 1.11

انتشار: 24 بهمن 1400
ورژن: 1.11
,
دانلود بازی فارسی و تفننی کم حجم “ديرين شاه” برای اندروید 1.11

ديرين شاه یک بازی سرگرم کننده با حجم کم و تقریبی 40 مگابایتی است که طراحی شده توسط برنامه نویسان ایرانی است که شاهد شخصیت های مختلف و کارتون دیرین دیرین از آن نیز خواهید شد. این بازی از داستان جالب و جذابی برخوردار است که خلاصه داستان از این قرار می باشد ، پادشاه سرزمین دیرین دیرین قصد انتخاب همسر مناسب برای دختر خود دارد که به همین خاطر مسابقات جذابی رابرگذار می کند و شما نیز میتوانید بخشی از این مسابقه باشید. ولی مورد وجود دارد که کلا جاذبه مسابقه را عوض کرده و این عبارت است از آنجا که دختر پادشاه بسیار بد اخلاق است و هیچ کس حاضر به شرکت در مسابقات نشده و همه ای شرکت کننده گان به زور وارد بازی مسابقه شده است و همه قصد باختن را دارند و فرار! شما نیز باید بین بازنده ها برتر باشید!

آخرین نسخه بازی ديرين شاه با لینک مستقیم برای دانلود از طریق یک کلیک ساده در ادامه مطلب قرار گرفته و بدون هیج مشکلی قابل دانلود است. لازم به ذکر است که طراحی بازی استاندارد بوده و از گرافیک های عالی برخوردار بوده و یک بازی جذابیت و سرگرمی کننده به وجود می آورد.

بازی ديرين شاه و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم با بازی آفلاین از داستان جالب
  • وجود شخصیت های جالب با حالت های محلی و دیرین دیرین
  • حالت بازی های جذاب و مسابقه ای

دانلود بازی فارسی و تفننی کم حجم “ديرين شاه” برای اندروید 1.11

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.