دانلود Card Heroes 1.23.1455 – بازی جنگ قهرمانان کارت برای اندروید

انتشار: 26 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.23.1455
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Card Heroes 1.23.1455 – بازی جنگ قهرمانان کارت برای اندروید

Card Heroes بازی زیبا آنلاین و هیجانی با شرکت بازیکنان دیگر از سراسر جهان در سبک استراتژی برای اندروید می باشد که این زمینه در موبایل فراهم می کند تا بازیکنان از سراسر جهان با جمع آوری کارت قهرمانان یک رقابت عالی ایجاد کنند. کارت های خود را بردارید و بازیکنان را در سراسر جهان در یک بازی جدید CCG کلکسیونی به چالش بکشید! استفاده از مهارت های منحصر به فرد از کارت های خود در جنگ های مبتنی بر نوبه سریع پر از مقابله با ضربات و اعتصاب دشمن خود جهت دست یافتن به پیروزی است که به نوعی بخشی از این بازی جذاب می باشد. شما با اینکه در بازی یک تازه کار هستید، ولی به راحتی و آسانی می توانید چالش و هیجان را احساس کنید و غرق رقابت با دیگران شوید!

در بازی شما یک مارجراجویی استراتژیک را شروع می کنید که با یک سفر هیجان انگیز آغاز می شود و در آن شما زمین های دستگیر شده توسط دشمنان را آزاد می کنید و اسرار کتیبه های بزرگتر را نشان می دهید. مأموریت های داستان به شما کمک می کند تا سریعا خود را در بازی پیدا کنید و به عنوان پاداش کارت های جدید و مصنوعات قدرتمند دریافت خواهید کرد. بازی Card Heroes کاملا آنلاین بوده و نیاز به اتصال اینترنت دارد که در آن شاهد جنگ های آنلاین خواهید بود که گرافیک شگفت انگیز و جلوه های ویژه و عالی یکی از ویژگی های اصلی بازی است که شما را وارد چالش های چهانی مقابل دیگر بازیکنان در یک بازی حماسی آنلاین و ماجراجویی می کند.

ویژگی های بازی Card Heroes :

– کارت بازی کلکسیونی با عناصر RPG و استراتژی

– جنگ کارت سریع فقط با نیاز به 2-3 دقیقه زمان

– پشتیبانd از زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و …

– نیاز به اینترنت برای اجرای بازی آنلاین و به چالش کشیدن دوستان

– پرداختن به یک ماجراجویی جذاب و استراتژی در شکل ماموریت

– جنگ های کلاسیک و هیجانی به صورت قبیله ای

– رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان

– وجود قهرمانان بسیار جهت جمع آوری

دانلود Card Heroes 1.23.1455 – بازی جنگ قهرمانان کارت برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.