دانلود SUP Multiplayer Racing 1.7.3 – بازی مسابقه چند نفره اندروید

انتشار: 25 تیر 1397
ورژن: 1.7.3
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود SUP Multiplayer Racing 1.7.3 – بازی مسابقه چند نفره اندروید

SUP Multiplayer Racing مسابقه چند نفره بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز از سوی استودیو بازی سازی Oh BiBi برای اندروید است. رقبای خود را در گرد و غبار قرار دهید: رانش، پرش، انفجار با تقویت کننده ها برای رسیدن به خط پایان در یک قطعه، خلاصه بازی می باشد! رقابت با 3 مخالف از سراسر جهان در آهنگ های خیره کننده و مختلف که شما را به هیجانی عالی راهی می کند و می توانید کسب پیروزی را به خود اختصاص دهید. اتومبیل های بسیاری وجود دارد که می توانید با به دست آوردن جایزه آن ها را باز کنید. همچنین امکان سفارشی کردن آن ها با طیف وسیعی از پوسته ها برای شخصی سازی که حتی می توانید آن ها را از لحاظ موتور، ترمز و … ارتقاء دهید که قدرت و سرعت آن ها افزایش یابد!

آهنگ های سفارشی را با استفاده از ویرایشگر سطح خود ایجاد کنید و سطح خود را افزایش دهید تا بالا بروید و رقابت های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از هیجان لذت ببرید! رقابت در چالش های خاص برای کسب جواهرات اضافی جهت ارتقاء و … که می تواند بسیار به شما در بازی کمک کند. بازی SUP Multiplayer Racing یک بازی ماشین سوری مسابقه ای و جذاب که موزیکالی نیز می باشد.

ویژگی های بازی SUP Multiplayer Racing :

– حالت های مختلف در حال ماشین رانی رانش، انفجار، تقویت کننده و …

– امکان استفاده از آیتم نیترو برای افزایش سرعت

– وجود اتومبیل های بسیار از کامیون تا ماشین

– امکان ارتقاء و سفارشی کردن ماشین ها با طیف وسیعی از پوسته ها

– ایجاد آهنگ سفارشی برای سطح خود

– امکان به اشتراک گذاری رقابت ها خود با دوستان

– و …

و

دانلود SUP Multiplayer Racing 1.7.3 – بازی مسابقه چند نفره اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.