دانلود بازی سلطان اسپرت برای اندروید – نسخه جدید 3.0

انتشار: 15 فروردین 1400
ورژن: 3.0
,
دانلود بازی سلطان اسپرت برای اندروید – نسخه جدید 3.0

سلطان اسپرت همینطور که از نامش پیداست یک بازی عالی و کم حجم ایرانی می باشد که طراحی و عرضه یافته در مارکت بازار برای موبایل و تبلت های اندروید است. رانندگی با خودروهای اسپرت ایرانی بدون شک از جذابیت و هیجان بالایی برخوردار خواهد بود تا رانندگی لذت بخش و بسیار جذاب را برای کاربران فراهم کنند. در واقع این امکان را شما دارید که همراه ماشین های ایرانی به رانندگی در جاده های بسیار وسیع میان باربری های مختلف بپردازید و تجربه بیش از چند صد کیلومتر همراه با ماشین های ایرانی بدست آورید. در این سفرها مهارت و سرعت شما سنجیده و افزایش می یابد. پس اگر شما خود را یک راننده حرفه ای میدانید مهارت های خود را در بازی سلطان اسپرت به چالش بکشید !

شبیه سازی محیط بازی به گونه ای بسیار چشم گیر، جذاب و فوق العاده انجام گرفته و شما در حین رانندگی محو تماشای محیط های اطراف خواهید شد. امکان بارگیری انواع کالا و محوله ها از ویژگی عالی بازی سلطان اسپرت است که از مهم ترین نکات جالب توجه در گیم پلی می باشد. گرافیک خیره کننده، بازی روان و رانندگی لذت بخش جذاب، رانندگی از طریق نمای داخلی خودروها، اسپرت کردن خودرو رو ها از لحاظ های مختلف و … از ویژگی های اصلی این بازی ایران است که در آن نیز شاهد خودروهای ایرانی زانیتا ، پرشیا، 405 ، پراید و … خواهید بود.

برخی از قابلیت های بازی سلطان اسپرت

  • گرافیک خیره کننده
  • رانندگی از نمای داخلی خودروها
  • شبیه سازی نمای داخلی خودروها
  • اسپرت ماشین اهم از (رنگ بدنه، پوسته بنده، رینگ، تنظیم ارتفاع و …)
  • محیط های مختلف و وسیع از جمله کوهستانی و جاده
  • وجود خودروهای محبوب ایرانی از جمله زانتیا ، پرشیا، پراید، 405 و ..

دانلود بازی سلطان اسپرت برای اندروید – نسخه جدید 3.0

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.