دانلود بازی ماشین رانی راننده سمند 2 برای اندروید – رانندگی با سمند!

انتشار: 22 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.7
,
دانلود بازی ماشین رانی راننده سمند 2 برای اندروید – رانندگی با سمند!

راننده سمند 2 نسخه دوم از بازی جذاب و سرگرم کننده راننده سمند می باشد که همانند نسخه یک برای موبایل اندروید عرضه شده است. بازی از شهرهای کاملا ایرانی با محیط های محلی است که می توانید در آن نیز شاهد ترافیک بسیار زیاد باشید. یکی از ویژگی های جالب و به نوعی آیتم طراحی شده پر کاربرد می باشد ، قابلیت خرید بنزین است. امکان زدن دریفت و رکورد زنی در موارد مختلف از رانندگی وجود دارد که جذابیت و هیجان بازی را چندان برابر کرده است. طراحی جذاب از خودرو سمند برای کنترل و رانندگی حالت خاص با تجربه جذاب از بازی را به وجود می آورد. بازی راننده سمند از طراحی کاملا ایرانی برخوردار بوده و توسط فارسی زبابان طراحی شده است. آخرین و جدیدترین ورژن بازی سمند 2 با لینک مستقیم جهت دانلود در ادامه ای مطلب قرار گرفته که می توانید در صورت علاقه داشتن به بازی های رانندگی با ماشین های ایرانی از جمله سمند ، دریافت کنید و لذت ببرید.

ویژگی های بازی راننده سمند 2

  • ادامه نسخه قبلی بازی با مراحل و شهر متفاوت
  • شهر کاملا ایرانی با ترافیک بسیار زیاد در شهر
  • قابلیت خرید بنزین از نمای نزدیک
  • قابلیت اسپورت کردن سمند به دلخواه
  • امکان زدن دریفت و رکورد زنی

دانلود بازی ماشین رانی راننده سمند 2 برای اندروید – رانندگی با سمند!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.