دانلود Rovercraft: Race Your Space Car 1.40 – بازی ماشین سواری فضایی اندروید

انتشار: 30 آذر 1397
ورژن: 1.40
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Rovercraft: Race Your Space Car 1.40 – بازی ماشین سواری فضایی اندروید

Rovercraft: Race Your Space Car یکی از بازی های جذاب و عالی رانندگی به سبک ماشین رانی فضایی می باشد که همانند دیگر بازی های اندرویدی در مارکت پلی استوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده است. شما در این بازی یک سفر هیجان انگیز را می توانید تجربه کنید که در تپه های سیاره ای دور در یک رور که شما ساخته شده است ، سرگرم بازی شوید. از آنجا که خودرو خود را طراحی می کنید، موفقیت آن به شما بستگی دارد! البته کنترل خودرو بیشتر از طراحی آن اهمیت دارد. طراحی خود یکی از قابلیت های عالی این بازی است که به کاربران این امکان را می دهد تا خودروهای خود را به صورت دلخواه طراحی کنند. شما می توانید با این نحوه بازی خو در دنیایی متفاوت از طریق رانندگی به چالش بکشید!

بازی Rovercraft: Race Your Space Car  نیز از حالت چند نفره برخوردار است که این امکان نیز برای شما فراهم می شود تا به بهترین شیوه هیجان چند نفره را با دیگر بازیکنان تجربه نمایید. مواردی مختلف از جمله قطعات اتومبیل و … برای جمع آوری و ارتقاء وجود دارد که می توانید کار خود را برای ایجاد جذابیت های جدید چالشیتر نمایید. بازی Rovercraft: Race Your Space Car گرافیکی با کیفیت بالا و جذاب را دارا است که باعث شده شاهد اجرا بازی روان شود. امیتاز عالی 4.4 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود، آمار دانلود است که این بازی زیبا در مارکت پلی استوری گوگل توانسته کسب نماید!

ویژگی های بازی Rovercraft: Race Your Space Car :

– 14 سیاره مختلف از کهکشان برای مسابقه که عبارتند از زمین، جیوه، ونوس، مریخ و …

– موارد بی پایان برای اضافه کردن به ماشین فضای خود

– کسب کلکسیون ها و دستاوردهای برای برنده شدن!

– 3 حالت مختلف، چالش ها، سیارات و مسابقات

– حالت چند نفره بازی برای بازی آنلاین با دیگران

– گرافیک خیره کننده HD از همه سیارات

– موتور پیشرفته فیزیک واقع گرایانه

– رایگان برای بازی

 

دیگر بازی های مشابه :

دانلود Rovercraft: Race Your Space Car 1.40 – بازی ماشین سواری فضایی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.