دانلود Rollercoaster Dash – Rush and Jump the Train 1.4.1 – بازی راش و پرش قطار اندروید

انتشار: 9 آبان 1397
ورژن: 1.4.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Rollercoaster Dash – Rush and Jump the Train 1.4.1 – بازی راش و پرش قطار اندروید

Rollercoaster Dash – Rush and Jump the Train بازی زیبا و جذاب با گیم پلی ریسینگ رانندگی و کنترل قطار کدو تمبلی می باشد که چالش کنترل و هدایت در انتظار شما است، در این بازی اندرویدی. در همان ابتدای بازی به چالش سرعت و عجله یهویی، پی خواهید بود که شما را می تواند در بعضی از جاها با فراز و نشیب مشکلات رو به رو کند. سرعت لرزان قطار راه افتاده است، باید کنترل آن را به خوبی به دست بگیرید و دنباله آهنگ های غلط شوید. موانع در برخی از مواقع جلوی و مسیر شما را خواهند گرفت که باید عبور از آن ها رادر کمترین زمان یاد بگیرید. هر چقدر بتوانید مسیر بیشتر را طی کنید و از موانع به خوبی اجتناب نمایید، نمرات بالا و بیشتری را در بازی کسب خواهید کرد.

بازی Rollercoaster Dash طراحی و توسعه یافته با حالت سرگرم کننده و نسبتا چالشی ماسبقه ای است که در آن شما باید برای کسب نمودن نمرات بالا چالش را تحمل نمایید و مسیر سنگینی را پشت سر بگذارید. همچنین شما می توانید رفته رفته قطارهای جدیدتر را با شکل و شمایل بهتر باز کنید و با بازی کردن آن ها، تنوع خاصی را وارد گیم پلی نمایید. این بازی در پلی استوری با نام Rollercoaster Dash – Rush and Jump the Train توسط استودیو بازی سازی Huuuge – Tap Tap Games, Ltd منتشر شده است که از این رو امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Rollercoaster Dash – Rush and Jump the Train :

– بازی کم حجم و جذاب با گیم پلی چالشی

– رقابت با دوستان خود به صورت غیر مستقیم و برای رکورد نمره

– تلاش برای موفقیت عبور در هر دور با کسب نمره بالاتر

– وجود موانع بسیاری و اجتناب به موقع از آن ها

– و …

دانلود Rollercoaster Dash – Rush and Jump the Train 1.4.1 – بازی راش و پرش قطار اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.