دانلود Highway Asphalt Racing 0.12 – بازی ماشین سواری مسابقه بزرگراه اندروید

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 0.12
اندروید: 4.0 به بالا
,
دانلود Highway Asphalt Racing 0.12 – بازی ماشین سواری مسابقه بزرگراه اندروید

Highway Asphalt Racing : Traffic Nitro Racing بازی زیبا و عالی در سبم مسابقات ماشین رانی شدید و حرفه ای در بزرگراه های آسفالتی می باشد. ماشین دلخواه خود را بین بهترین ها انتخاب کنید و برای مسابقه چالش رانندگی آماده شوید که در این چالش بسیاری از موانع مختلف در انتظار منحصر کردن شما از جاده هستند. این بازی زیبا ویژگی های بسیاری دارد که یکی از آن ها داشتن حالت های متنوع و مختلف برای جذابیت و هیجان بیش از حد است که شما را می تواند ساعت ها در حالت های مختلف ماشین رانی غرق بازی کند. انواع ماشین های سرعتی و زیبا از کلاسیک تا مدرن که هر کدام از آن دارای کیفیت طراحی بالا و عالی به همراه فیزی واقع گرایانه می باشد که بدون شک در بازی از زیبایی ماشین ها لذت خواهید برد!

همچنین بازی Highway Asphalt Racing دارای میحط های عالی با آیتم شب و روز می باشد که در نهایت می توان گفت یک بازی زیبا و فوق العاده را از شبیه سازی مسابقات اتومبیل رانی در گوشی و تبلت های اندروید به وجود می آورد و تجربه های به یاد ماندنی را فراهم می کند! این بازی زیبا در مارکت گوگل توسط استودیو بازی سازی طراحی و برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

ویژگی های بازی Highway Asphalt Racing

  • وجود بسیاری از اتومبیل های مختلف با کیفیت بالا
  • طراحی شده با محیط دقیق با چرخه روز و شب
  • بهره وری از فیزیک واقعی اتومبیل ها برای جذابیت و هیجان بیشتر
  • حالت های مختلف بازی برای سرگرمی بیشتر و دلخواه از ماشین رانی
  • وجود موانع برای تعیین بازنده و انحراف دادن از جاده
  • بزرگ راه ترافیکی با ماشین های دیگر و عادی

دانلود Highway Asphalt Racing 0.12 – بازی ماشین سواری مسابقه بزرگراه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.