دانلود Drift Tuner 2019 1.0.9 – بازی ماشین سواری عالی رانش تور اندروید

انتشار: 2 فروردین 1397
ورژن: 1.0.9
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود Drift Tuner 2019 1.0.9 – بازی ماشین سواری عالی رانش تور اندروید

آیا شما نیز دوست دارید بازی ماشین رانی و رانندگی هیجان انگیز  رانش؟ اگر شما طرفدار سبک رانندگی و رانش JDM هستید؟ پس حتما این بازی زیبا و فوق العاده را از دست ندید! Drift Tuner 2019 یک بازی ماشین رانی و رانش هیجان انگیز با جذابیت بالا در سبک بازی های ماشین سواری رسینگ برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. ساخت یک ماشین رانتی و رفتن به مسیرهای چالش انگیز با جذابیت بالا که مهارت های خود را باید بهبود ببخشید و برای آن پول می گیرید. مهارت های بهتر برابر است با جایزه بزرگ تر و این نیز برابر است با ماشین رانندگی بهتر که می تواند سطح شما را در بازی بهبوبد ببخشد!

11 نوع از ماشین های فوق العاده در انتظار شما هستند که هرکدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به یک دیگر هستند و رانندگی متفاوتی را برای شما فراهم می کنند! همچنین شما در بازی قادر رو ماشین دلخواه و انتخاب کرده خود تغییرات بسیاری به همراه ارتقاء اعمال کنید که برخی از آن ها عبارتند از: تغییر رنگ (بیش از 100 سایه)، داشتن رنگ مروارید، ارتقاء دادن موتور و افزایش قدرت، تنظیم کیت برای بدنه ماشین، امکان انتخاب بزرگی از رینگ های منحصر به فرد و … که هرکدام از آن ها می تواند جذابیت  خاصی را به شما شما اضافه کند. بازی Drift Tuner 2019 یک بازی رانندگی مدرن با گیم پلی بالا است که هرکاری را به خود جذب می کند! لازم به ذکر است که بازی بخاطر گرافیک بالا و امکانات دیگر دارای دیتا می باشد.

ویژگی های بازی Drift Tuner 2019

 • وجود 4 آهنگ جذاب مسابقه برای دادن هیجان به بازی
 • شاهد بودن بر 11 اتومبیل افسانه ای و بسیار جذاب
 • محیط بازی زیبا و هیحان انگیز (مخصوص مسابقات ماشین رانی)
 • امکان تغییر رنگ، موتور، تنظیم کیت برای بدن، چرخ ماشین از رینگ های منحصر به فرد!
 • داشتن گرافیک واقع گرایانه زیبا و عالی!
 • طراحی شده با فیزیک هوشمندانه
 • داشتن سیستم روزانه جوایز

دانلود Drift Tuner 2019 1.0.9 – بازی ماشین سواری عالی رانش تور اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.