دانلود Drift Clash 1.1 – بازی ماشین سواری نبرد رانش (دریفت کلش) اندروید

انتشار: 26 مرداد 1397
ورژن: 1.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Drift Clash 1.1 – بازی ماشین سواری نبرد رانش (دریفت کلش) اندروید

Drift Clash دریفت کلش بازی جذاب و زیبای ماشین رانی با سبک ریسینگ برای گوشی و تبلت های اندروید است که اولین بازی مسابقه رانندگی با جنگ های واقعی و فیزیک واقع گرایانه می باشد. برنده شوید، اتومبیل های مورد علاقه خود را باز کنید و مورد استفاده قرار دهید تا تجربه متفاوتی را از بازی دریابید. شما می توانید بازی Drift Clash را با دوستان خود انجام دهید و آن ها را برای رانندگی پر سرعت و دقیق به چالش بکشید و اگر می توانید برنده شوید. هر چقدر بتوانید پیروزی را به خود اختصاص دهید، بدون شک شما می توانید موارد جدیدتر را سریع باز کنید و راحت تر افتخارات را کسب نمایید. این بازی زیبا امکان بازی کردن چند نفره را نیز فراهم کرده است که می توانید به صورت یکپارچه سازی شده با دیگر بازی به نبر واقعی از طریق ماشین سواری بپردازید.

33 اتومبیل مختلف در بازی وجود دارد که همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره نمودیم ، شما می توانید با جمع آوری پول لازم آن ها را باز کنید. یکی دیگر از ویژگی های بازی کلش دریفت فراهم سازی رانندگی با موتور می باشد که شما می توانید از این طراحی جال در بازی بهره ببرید و رانندگی را با موتورهای با کیفیت دنبال نمایید. در کل بازی دارای سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل است که اتومبیل ها دارای فیزیک واقع گرایانه می باشد.

ویژگی های بازی Drift Clash :

– بازی چند نفره در زمان واقعی نبرد با بازیکنان دیگر

– تلاش برای تبدلی شدن به پادشاه اتومبیل رانی دریفت

– وجود تعداد زیادی ماشین های مختلف به تعدا 33 تن

– آماده شدن برای رانندگی وسایل نقلیه ورزشی مختلف در مسیر

– دارای سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل

– دارا بودن فیزیک واقع گرایانه برای اتومبیل ها

دانلود Drift Clash 1.1 – بازی ماشین سواری نبرد رانش (دریفت کلش) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.