دانلود Drag Duel 1.1.0.9969 – بازی ماشین سواری دوئل شتاب اندروید

انتشار: 9 اسفند 1395
ورژن: 1.1.0.9969
اندروید: 4.0 به بالا
,
دانلود Drag Duel 1.1.0.9969 – بازی ماشین سواری دوئل شتاب اندروید

Drag Duel دوئل شتاب بازی عالی و ایرانی در سبک ماشین رانی برای گوشی های اندروید است. ماشین سواری با ماشین های فوق العاده و عالی با هیجانی بسیار بالا در موبایل های اندروید! در بازی اتومبیل های متنوع وجود دارد که هر کدوم زیبایی و جذابیت خود را دارا است. رقابت سرسخت و در خیابان ها و جاده ها با ماشین خود برای پیروزی و برنده شدن در دوئل شتاب! یکی از ویژگی های عالی و مهم این بازی زیبا داشتن کیفیت گرافیک فوق العاده زیبای ماشین ها و بازی است که دارد و جذابیت و هیجان بازی را چندان برابر می کند! بازی امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید ماشین های خود را اسپرت و سفارش سازی نمایید!

بازی Drag Duel دوئل شتاب دارای گرافیک بسیار بالا و فوق العاده یک بازی عالی ماشین رانی جذاب را به وجود آورده است. البته این را در نظر داشته باشید که بخاطر گرافیک بازی سیستم سخت افزاری با رم یک گیگابایتی برای اجرای بازی مورد نیازمی باشد. بازی دوئل شتاب در اصل ساخته و طراحی شده به دست تیم توسعه دهندگان روسی است که توسط تیم ایرانی ترجمه شده است. از این رو پیشنهاد می کنیم این بازی جذاب و فوق العاده را از دست ندید و همین الان در ادامه مطلب با لینک مستقم دریافت نمایید!

ویژگی های بازی Drag Duel

  • طراحی شده با گرافیک بسیار بالا و فوق العاده
  • امکان شخص سازی ماشین ها با مکانات کامل
  • اضافه شدن ماشین های بیشتر در بروزرسانی ها
  • دارابودن 30 ماشین زیبا و عالی برای ماشین رانی خفن!
  • مسابقه در خیابان ها مختلف و جذاب مخصوص مسابقه
  • قابلیت ارتقاء ماشین

دانلود Drag Duel 1.1.0.9969 – بازی ماشین سواری دوئل شتاب اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.