دانلود بازی ایرانی دست فرمون برای اندروید – نسخه جدید 1.200

انتشار: 1 بهمن 1396
ورژن: 1.200
,
دانلود بازی ایرانی دست فرمون برای اندروید – نسخه جدید 1.200

دست فرمون یک بازی عالی ماشین رانی و مسافر کشی در سبکی متفاوت نسبت به بازی های دیگر می باشد که توسط استودیو ایرانی برای گوشی های اندروید منتشر شده است. در بازی شما به عنوان یک راننده باید در مسیرهای مختلف شهر بزرگ تهران، ماشین رانی کنید و به جمع آوری سکه در خیابان ها و همچنین مسافر کشی بپردازید تا بتوانید پول بیشتری کسب کنید! با کسب پول زیاد می توانید ماشین خود را تغییر دهید که 45 ماشین عالی در بازی وجو دارد و هر کدام دارای توانایی های اسپرتی مختلف هستند که با پول بیشتر و کافی می توانید ماشین دلخواه خود را خرید کنید و با آن وارد بازی شوید! این بازی به طوری طراحی شده است که محیط های زیبایی از شهر را دارد با این حال که واقعی نیست، ولی جذابیت بازی را می افزاید!

بازی دست فرمون دو حالت بازی آنلاین و آفلاین دارد که در صورت بازی آنلاین شما می توانید وارد بخش کل کل شوید و با دیگر بازیکنان رقابت سنگینی را به وجود آورید که یک لذت واقعی از هیجان عالی را می دهد! در بازی شخصیت های مختلف و مشهور کارتونی و واقعی وجود دارد که هر کدام صدا گذاری عالی دارند و جذابیت بازی نیز بالا برده است.

برخی از ویژگی های بازی دست فرمون

  • محیط زیبا و جذاب از شهر
  • صدا گذاری بسیار جذاب و عالی بازی!
  • امکان بازی کردن در دو حالت آنلاین و آفلاین!
  • بخش کل کل برای رقابت آنلاین با دیگر بازیکنان!
  • وجود شخصیت های مشهور برای مسافر کشی
  • موسیقی های مختلف

دانلود بازی ایرانی دست فرمون برای اندروید – نسخه جدید 1.200

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.