دانلود Nitro 1.22 – بازی ایرانی ماشین سواری ” نیترو ” برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 13 دی 1397
ورژن: 1.22
,
دانلود Nitro 1.22 – بازی ایرانی ماشین سواری ” نیترو ” برای اندروید – نسخه جدید

نیترو یک بازی جدید در سبک ماشین سواری ایرانی با کیفیت طراحی جذاب برای اندروید است که به تازگی در کافه بازار توسط استودیو بازی سازی آرتمن گیمز مورد عرضه قرار گرفته است. بازی را نصب کنید و ماشین مورد علاقه خود را انتخاب کنید و برای باز کردن موارد جدیدتر خود را در خیابان های تهران به چالش بکشید! بازی دارای آیتم های جذابی نیز است که به شما کمک می کند تا بهتر بازی را تجربه کنید. دست به فرمون یکی از ویژگی های بازیکنی است که به نوعی یکی از نیازهای بازی می باشد و البته همانطور می دانید این ویژگی بستگی به خود بازیکن دارد تا گیم پلی را چگونه پیش ببرد. بازی نیترو امکان سفارشی نمودن ماشین خود از لحاظ های مختلف از جمله رنگ، تعویض زینگ، نصب موارد مختلف از جمله هود و … را می دهد! گرافیک زیبا با طراحی جذاب و ایرانی بازی از ویژگی های منحصر به فرد نیترو می باشد که می توانید خود بازی را به صورت لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید!

ویژگی های بازی نیترو :

– طراحی شده با ماشین های 3 بعدی ایرانی و خارجی با کیفیت فوق العاده

– محیط های مسابقه واقع گرایانه

– قابلیت شخصی سازی ماشین ها با تعویض موارد مختلف

– امکان تعویض رنگ ، رینگ و .. ماشین

– انواع مختلف مسابقات زماندار، انتخابی و …

– شبیه سازی فیزیک واقع گرایانه حرکت ماشین ها در بازی

– قابلیت ارتقا ماشین

دانلود Nitro 1.22 – بازی ایرانی ماشین سواری ” نیترو ” برای اندروید – نسخه جدید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.