دانلود بازی مسابقات ماشین سواری دنده دو : درگ برای اندروید – نسخه جدید 1.9

انتشار: 7 اسفند 1396
ورژن: 1.9
,
دانلود بازی مسابقات ماشین سواری دنده دو : درگ برای اندروید – نسخه جدید 1.9

دنده دو : درگ یک بازی ایرانی و محبوب در زمینه رقابت ماشین رانی از سوی استودیو ایرانی فن افراز برای گوشی و تبلت های است که در آن شما از طریق ماشین های ایرانی به رقابت می پردازید. در بازی شما قادر خواهید بود که به صورت داستانی بازی کنید که نسبت به دیگر حالت های دارای جذابیت و هیجان بیشتری است که از طریق مراحل بسیار شما می توانید مهارت های خود را در تغییر دنده و سرعت دادن به ماشین به نمایش بگذارید! داستان بازی از جایی شروع می شود که عنوان یک فرده مبتدی و تازه کار وارد بازی می شوید و از مسابقات محلی تا کشوری به راه خود ادامه می دهد که هر بار در یکی از مراحل و شهرهای مختلف ایران به رقابت با افرادهای مختلف می پردازید که نباید ببازید!

اتومبیل های ایرانی و حتی خارجی در بازی وجود دارد که باید از طریق پیروزی ها به جمع آوری سکه ها بپردازید و با داشتن پول به تغییر یا حتی ارتقاء ماشین خود بپردازید و موتور ماشین و بسیاری دیگر از قطعات خودرو را ارتقاء دهید تا بهتر بتوانید رقابت ها را ببرید. البته امکان سفارشی کردن ماشین ها از لحاظ رنگ، رینگف شیشه ها و … وجود دارد که بدون شک جذابیت هیجان بازی را بالا برده است! آخرین و جدیدترین ورژن بازی دنده دو: درگ به دلیل درخواست کاربران در وبسایت قرار گرفته است که می توانید از طریق باک دانلود، بازی را با لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های اصلی بازی دنده دو : درگ

 • ماشین هایی با طراحی عالی و سه بعدی بسیار زیبا
 • مشاهده محیط های مسابقه واقعی با خیابان های ایرانی
 • وجود بیش از 200 اتومبیل ایرانی و خارجی با جذابیت فوق العاده!
 • امکان ارتقاء بسیاری از موارد ماشین ها برای افزایش سرعت و قدرت
 • داشتن گیم پلی ساده و داستانی با هیجان فوق العاده!
 • امکان سفارشی کردن ماشین از لحاظ های مختلف
 • امکان رقابت کردن با رانندگان مختلف

دانلود بازی مسابقات ماشین سواری دنده دو : درگ برای اندروید – نسخه جدید 1.9

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.