دانلود بازی ایرانی و ماشین سواری ماشین اسپرت : رانندگی اندروید 1.1.02

انتشار: 7 اسفند 1396
ورژن: 1.1.02
,
دانلود بازی ایرانی و ماشین سواری ماشین اسپرت : رانندگی اندروید 1.1.02

ماشین اسپرت بازی زیبا و جدید مسابقات ماشین رانی برای گوشی و تبلت های اندروید است که در آن شاهد بسیاری از چالش های زیبا خواهید بود. در بازی شاهد ماشین فوق العاده با کیفیت گرافیک زیبا خواهید بود که هر وقت خواستید می توانید چالش را شروع کنید! هیجان بازی را می توانید در ابتدا از بخش آموزش بعد از بخش مسابفات و رقابت ها تجربه نمایید و از با کسب تعدادی برد مقابله حریفان داستانی می توانید به مرحله دیگر انتقال داده بشید. هر چقدر خوب رانندگی کنید، بیشتر جایزه میگرید و صاحب سکه می شوید که در نهایت باعث می شود شما به راحتی بتوانید از طریق پول های جمع آوری شده در بازی به ارتقاء دادن ماشین و سفارشی کردن یا حتی ماشین را تغییر دهید و یک خودرو قدرتمند جدید را باز کنید و با آن به رقابت های بعدی بپردازید!

یکی از ویژگی های بازی ماشین اسپرت امکان سفارشی کردن خودروها با امکانات بسیار است که شما می توانید از لحاظ های مختلف به سفارشی و اسپورت کردن ماشین خود بپردازید و با آن به مسابقه وارد شوید. امکان مسابقه دادن در تورنمنت وجود دارد که نسبت به حالت مسابقات کمی جذاب باشد. اگر دوستدار بازی های ایرانی ماشین سواری و رانندگی هستید، پس حتما خود را آماده تر کنید برای انجام چالش ها فوق العاده سخت در برابر قهرمانان درگ ریسینگ شهرها!

ویژگی های بازی شتاب: درگ ريسينگ

 • وجود جالت های مختلف بازی با هیجان متفاوت
 • وجود بیش از بیست خودرو ایرانی و حتی خارجی با گرافیک بالا
 • امکان تغییر دادن رینگ و رنگ ماشین، امکان ارتقاء قدرت خودرو و بسیاری دیگر از موارد …
 • داشتن موزیک متن فوق العاده در برخی از قسمت های مختلف بازی
 • طراحی زیبا به همراه صداگذاری حرفه ای و واقعی خودرو‌ها
 • امکان گوش دادن به آهنگ دلخواه هنگام بازی
 • داشتن گیم پلی ساده، هیجان انگیز با چالش های عالی!

دانلود بازی ایرانی و ماشین سواری ماشین اسپرت : رانندگی اندروید 1.1.02

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.