دانلود Build a Bridge! 2.0.12 – بازی جدید و پازل پل سازی برای اندروید

انتشار: 5 اسفند 1396
ورژن: 2.0.12
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Build a Bridge! 2.0.12 – بازی جدید و پازل پل سازی برای اندروید

Build a Bridge یک بازی سرگرم کننده پل سازی با ترکیبی جذاب از بازی های پازل و فکری می باشد که مدتی کمی از انتشار شدن بازی می گذرد که توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند! نمایش مهندسی و مهارت های خود را در یک بازی پازل که در آن باید پل های مختلف و متفاوتی بسازید و خود را به یک مهندس حرفه ای تبدیل کنید. در بازی مثل بازی های دیگر پل سازی اندروید بعد از ساخت و تمام کردن پل، ماشین های مختلف برای آزمایش آن عبور می کنند که اگر در ساخت پل اشتباهی کرده باشید امتیاز کمی دریافت خواهید کرد و یا با خراب شدن پل رو به رو خواهید شد! بازی رفته رفته سختر می شود که فکر شما را به چالشی جدید وارد می کند! وجود موارد و وسایل لازم برای ساخت یک پل حرفه ای یا معمولی.

بازی Build a Bridge با ارائه دادن یک رابط ساده 2D و 36 سطح از پازل سخت و سرگرم کننده یک بازی عالی پل سازی را برای گوشی و تبلت های اندروید به وجود آورده! علاوه بر حالت عادی دارای ویژگی حالت آسان برای آرام تر دنبال کردن بازی می باشد. وجود اتومبیل های متعدد برای تست کردن پل های ساخته شده به دست شما و وجود مواد مختلف برای ساخت از پل که عبارتند از:چوب، فلز، کابل، بتن. انی بازی زیبا طراح شده با موتور فیزیک واقع گرایانه هست و از 13 زبان مختلف دنیا پشتیبانی می کند!

ویژگی های بازی Build a Bridge

  • مواد مختلف برای ساخت پل از جمله چوب، فلز، کابل، تناب و …
  • اتومبیل های متعدد برای تست کردن پل های ساخته شده
  • متنوع با محیط های دقیق پر از سلامت عناصر
  • بودن 36 سطح از پازل سخت به طور فزاینده
  • موجود در 13 زبان مختلف دنیا
  • دارای موتور فیزیک واقع گرایانه

دانلود Build a Bridge! 2.0.12 – بازی جدید و پازل پل سازی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.