دانلود Brain Dots 2.10.5 – بازی فکری پازل نقطه مغز برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 26 مرداد 1397
ورژن: 2.10.5
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Brain Dots 2.10.5 – بازی فکری پازل نقطه مغز برای اندروید – نسخه جدید

Brain Dots یک بازی پازل عالی با سادگی تمام نسبت به دیگر بازی هم سبک در موبایل و تبلت های اندروید می باشد، ولی با اینحال از سرگرمی عالی برخوردار است. همانطور که گفتم بازی بسیار ساده است، تنها چیزی که باید انجام دهید، دو توپ را به عهده بگیرید و از طریق کشیدن طرح های خطی مراحل را یکی یکی پشت سرهم بگذارید. آیا می توانید این مراحل ساده اما به مراتب دشوار را پاک کنید؟ بستگی به عمل پازل و فکری شما دارد که هر سطح از چالش خاص و نسبتا بیشتری نسبت به مراحل قبلی برخوردار است. تفکر انعطاف پذیز کلید پیروزی می تواند برای شما در هز سطح از بازی باشد که چالش های فکری را به راحتی با کمی فکر و پازل پشت سر بگذارید.

جمع آوری قلم و شروع کردن با یک مداد ساده، حرکت دادن به مداد رنگی، مداد که رفته رفته می توانید مدادهای دیگر را جمع آوری کنید. بیش از 25 رنگ مختلف وجود دارد که باید از طریق آن ها خط های خود را پیاده کنید. بازی Brain Dots از 15 زبان مختلف جهانی از جمله انگلیسی، چینی، فرانسوی، پرتغالی، روسی، ویتنامی و … پشتیبانی می کند که می توانید شما زبان مد نظر خود را انتخاب کنید و به بازی بپردازید. همچنین لازم به است که بازی Brain Dots در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد و به یکی از بهترن های پازل تبدیل شود!

ویژگی های بازی Brain Dots :

– داشتن قوانین ساده

– نیاز به انعطاف پذیری فکری برای حل مراحل

– جمع آوری رنگ و قلم برای مورد استفاده قرار دادن

– امکان اشتراک گذاری لحظه پیروزی

– آزمایش و به امتحان کشیدن مغز خود در برابر چالش ها

– وجود سطوح ساده و پرچالش نسبت به هم

دانلود Brain Dots 2.10.5 – بازی فکری پازل نقطه مغز برای اندروید – نسخه جدید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.