دانلود Bluelight Filter for Eye Care 2.8.3 – جلوگیری از خستگی چشم اندروید!

انتشار: 31 فروردین 1397
ورژن: 2.8.3
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Bluelight Filter for Eye Care 2.8.3 – جلوگیری از خستگی چشم اندروید!

Bluelight Filter for Eye Care یک برنامه عالی و بسیار کاربردی که ازش می توان به عنوان یک اپلکشن مفید در زمینه کاهش نور آبی موبایل های هوشمند اندرویدی نام برد که با توانایی های که دارد از خستگی چشم در برابر استفاده زیاد از گوشی جلوگیری می کند. نور آبی موجود در گوشی هوشمند یا رایانه لوحی شما موجب فشار روی چشم شما می شود که در این موقع احساس خستگی چشم و سوزش می کنید. از طریق این برنامه  عالی به راحتی و آسانی با چند حرکت و مرحله ساده می توانید رنگ صفحه نمایش گوشی خود را تنظیم کنید. با عملیات که برنامه انجام می دهد تا نور آبی را کاهش دهد و به چشمان شما کمک کند تا آرام شوند و به آسانی بخوایبد.

برنامه Bluelight Filter for Eye Care از طریق فیلترهای نوری قادر است جلوی نر آبی را بگیرید که شما می توانید کدورت فیلتر را تنظیم کنید و  از 7 رنگ مختلف فیلتر یکی را انتخاب کنید تا نورهای آبی و طبیعی که آسیبی نمی زنند باقی بمانند. البته لازم به ذکر است که برخی از کاربران بر این باورن که با نصب چنین برنامه هایی باتری تلفن همراه کاهش می یابد. لازم به ذکر است که نرم افزار Bluelight Filter for Eye Care علاوه بر این که باعث کم شدن زودتر باتری نمی شود بلکه با کاهش نور گوشی باعث صرف جویی بسیار در باتری میشود. این برنامه و اپلیکیشن اندروید توانسته در مارکت گوگل به امتیاز عالی 4.3 از 5.0 دست یابید از این روز بیش از 10 میلیون بار توسط کابران از سراسر جهان دانلود شود!

برخی از ویژگی Bluelight Filter for Eye Care

  • موثر و بسیار مفید در کاهش خستگی چشم
  • امکان تنظیم کردن کامل نور با امکان انتخاب به دلخواه
  • کاهش نور صحفه با عملیات آسان و تنها با یک ضربه
  • روشن و خاموش کردن آسان برای تغییر سریع
  • دارا بودن فیلتر قدرتمند در مقابل نور آبی

دانلود Bluelight Filter for Eye Care 2.8.3 – جلوگیری از خستگی چشم اندروید!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.