دانلود Bloons Supermonkey 2 v1.5.0 – بازی بالون ها سوپر میمون اندروید

انتشار: 10 شهریور 1396
ورژن: 1.5.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Bloons Supermonkey 2 v1.5.0 – بازی بالون ها سوپر میمون اندروید

Bloons Supermonkey 2 بالون ها سوپر میمون بازی بسیار عالی که با سبک اکشن طراحی شده و یک بازی جدید به حساب می آید که توسط استودیوی بازی سازی ninja kiwi برای سیستم عامل های اندروید و Ios منتشر شده است. بالون های سپاه بی پایان در اشکال عجیب و غریب سرزمین هستند که الگوهای در حال حمله به میمون شهر و تنها سوپر میمون می تواند آنها را متوقف کند. تجهیز ده ها تن از سلاح های قدرتمند و عالی برای شکست دادن دشمنان که تنها سلاح کافی نیست باید سرعت عمل بالایی در بازی داشته باشید تا به عنوان سوپر میمون واقعی در بازی! البته شما در بازی دشمنان شما متفاوت  هستند مختلفی که با آن ها روبه رو خواهید شد مانند: عکس مواد منفجره، موازی جهان میمون، و خورشید خدا!

بازی Bloons Supermonkey 2 را می توانید به شکلی از بازی های سرگرم کننده و بسیار جذاب با اکشن متفاوت نگاه کنید. بیش از 90 سلاح قدرتمند و حماسی مثل Doom دستکش، موشک آس و یتی که می توانید از آن ها استفاده کنید و چالشی عالی را به وجود بیاورید. این بازی دارای کنترل آسان و سرگرم کننده است با 50 مراحل چالشی و اکشن برای رقابت با بالون ها!

ویژگی های بازی Bloons Supermonkey 2

  • سرعت عمل همه چیز پاپ و سرگرم کننده
  • داشتن 50 سطوح پر جنب و جوش، هر کدام با امواج بالون
  • رنگارنگ، آسان برای کنترل سرگرم کننده علاقه مندان بازی های جدید
  • شدید مبتنی بر مهارت چالش الماس برای بازیکنان هاردکور!
  • دارای بیش از 90 سلاح قدرت حماسی مثل Doom دستکش، موشک آس و یتی

دانلود Bloons Supermonkey 2 v1.5.0 – بازی بالون ها سوپر میمون اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.