دانلود Bloody Roads, California 1.3.6 – بازی جاده های خونین کالیفرنیا اندروید

انتشار: 19 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.3.6
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Bloody Roads, California 1.3.6 – بازی جاده های خونین کالیفرنیا اندروید

Bloody Roads, California بازی با طراحی گسترده و جذاب در سبک بازی های استراتژی و اکشن از جنایتکاران خیانی می باشد که طراحی و عرضه شده از سوی استودیو بازی سازی seal Media برای سیستم عامل اندروید است. باشگاه موتور سیکلت خود را در جاده های خونین کالیفرن یا پیدا کنید! هلی کوپتر، دوچرخه سواری و خیابانهای کثیف، این چیزی است که شما در جاده های خونین کالیفرنیا خواهد دید. از طریق باشگاه پیدا کرده خود، اطراف نسبت به جنایتکاران آرامتر و تحت کنترل شما خواهد بود. حمله های بی رحمانه ای توسط دیگر گروه را شکل خواهد گرفت که باید گروه خود را در برابر آن ها به خوبی آماده کنید تا کالفرنیا را بر دست بگیرید. چالش های کشتار و خطرناک از سلاح های گرم تا سرد از جمله تفنگ، چاقو و چوب و … است که می توانید شما نیز از آن ها استفاده کنید.

بازی دارای دستان جالبی می باشد که می توانید خود را برای مبارزه با دیگر زندانیان آزاد شده آماده کنید که باید در نظر بگیرید تا کالفرنیان با هیچکس شوخی ندارد و پر از خونریزی های بین گروهی است. بازی به کونه ای طراحی شده است که شما در بازی می توانید از طریق پرداختن به کارهای مختلف با استفاده از استراتژیک و تاکتیک های فکری می توانید به موفقیت برسید. مبارزه با دیگر خلافکران و موتور سواران، گرفتن محدوده های جدید، کشف بسیاری از موارد جدید و … از برخی کارهایی است که در بازی Bloody Roads, California به آن ها خواهید پرداخت. همچنین لازم به ذکر است که بازی Bloody Roads, California در مارکت گوگل پلی تواسط کاربران اندروید بیش از یک میلیون بار دریافت شده است و توانسته امتیاز 4.1 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های بازی Bloody Roads, California :

– پرداخت به کارهای خلاف و جنایتکاری

– گرافیم جذاب از محیط گسترده از خیابان ها کالیفرنیا

– ساخت باشگاه موتور سواران خود جهت تشکیل تیم

– مبارزه با موتور سواران در خیابان های بی رحم

– ادامه مدادن موتور سواران خود در این راه پر از مبارزه

– بازی چند نفره با تاکتیک های استراتژی عالی

– رسیدن به هلیکوپتر و ساخت باندخود

 

تصاویری از بازی:

 <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21138 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Bloody-Roads-California-1.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21139 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Bloody-Roads-California-2.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21140 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Bloody-Roads-California-3.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21141 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Bloody-Roads-California-4.webp” alt=”آخرین ورژن بازی Bloody Roads, California برای اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Bloody Roads, California 1.3.6 – بازی جاده های خونین کالیفرنیا اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.