دانلود Blazing Sniper 1.6.0 – بازی اعتصاب شلیک تک تیرانداز اندروید

انتشار: 10 فروردین 1397
ورژن: 1.6.0
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Blazing Sniper 1.6.0 – بازی اعتصاب شلیک تک تیرانداز اندروید

Blazing Sniper – Elite Killer Shoot Hunter Strike بازی هیجان انگیز و عملیاتی با صحنه های ضرب و شتمی مختلف از تک تیراندازی های مرگبار می باشد که اسنودیو بازی سازی Happy Fish طراح و عرضه کننده بازی در مارکت گوگل پلی است. خودتان را با اسلحه های تهاجمی مرگبار مرگبار، اسلحه های تیراندازی قدرتمند، مسلسل و تک تیرانداز که برای آخرین دفاع نظامی به منظور تکمیل مأموریت های جنگی خود باید به صورت مخفی در عمق قلمرو دشمن به تیراندازی و کشتن دشمن بپردازید. از جنگ چریکی در دامنه های کوهستانی، جنگل ها، جزایر مدیترانه و … که در همه آن ها هزاران چالش فوق العاده که برخی از آن ها بسیار مرگبار است و می تواند شما در عرض چند ثانیه توسط تیراندازان دشمن بکشد!

در بازی شما می توانید شاهد چندین نوع ماموریت های مختلف از جمله مخفی، خطرناک، آزاد و … باشید و برای رسیدن به هدف باید تمام مأموریت ها را بدون هیچ ایراد و مشکلی به پایان برسانید و تمام دشمنان اشغالی را از سر راه بردارید. بازی به گونه ای طراحی شده است که در بازی کاملا حرکت را احساس خواهید کرد و م توانید برید از محیط های مختلف در جایگاه های متفاوت به صورت مخفیانه به دشمنان شلیک کنید. در بازی ر 50 نقشه ماموریت و سفری عالی از سراسر جهان در 6 حالت خاص و متفاوت وجود دارد که می توانید هم اکنون ماموریت های خود را آغاز کنید!

ویژگی های بازی Blazing Sniper

 • دارای گرافیک مدرن با کیفیت عالی AAA
 • بهینه شده برای دستگاه هایی با سیستم پایین
 • امکان پرداختن به تیراندازی با بازیکنان دیگر از ساسر جهان
 • وجود بسیاری از سلاح های مدرن AK-47، Mp5، M87-T، M79، Stw-25، Sniper
 • امکان بازی کردن دو حالت آفلاین و آنلاین با جذابیت و هیجان متفاوت
 • گرافیک واقع گرایانه با پیچ و تاب های پیچیده تر
 • داشتن 50 نقشه در 6 حالت نبرد عالی
 • دارای اثر صدای منحصر به فرد

دانلود Blazing Sniper 1.6.0 – بازی اعتصاب شلیک تک تیرانداز اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.