دانلود Blade Forge 3D 1.2.2 – بازی ساخت تیغه و شمشیر اندروید

انتشار: 7 آذر 1399
ورژن: 1.2.2
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود Blade Forge 3D 1.2.2 – بازی ساخت تیغه و شمشیر اندروید

Blade Forge 3D ساخت تیغه یک بازی عالی با سرگرمی بالا در سبک های آرکید و تفننی قابل نصب بر روی موبایل های اندرویدی می باشد که طراحی و منتشر شده توسط استودیو بازی سازی Kwalee Ltd در گوگل پلی است. وقت آن است که ببینیم آیا مهارت لازم برای رفتن از تازه کار به استاد آهنگر را دارید یا خیر!؟ بله درست شنیده اید یک بازی آهنگری جذاب در زمینه ساخت تیغه و موارد مشابه می باشد. شما در بازی با استفاده از تکنیک های قدیمی که از قدیمیا به دوران جدید منتقل می شود. آیا می توانید بزرگترین تیغه شناخته شده برای انسان را بسازید؟ بدون شک با تلاش و سرگرمی بازی این کار مهیا شده است!

در بازی Blade Forge 3D با استفاده از بهترین و سخت ترین سنگ معدن جهت ساخت تیغه های مد نظر تلاش کنید. در مقابل آهنگران دیگر استعداد های خود را به نمایش بگذارید و از طریق قالب های مختلف تیغه های عالی و محکم را بسازید. تیغ را در میان شعله های آتش بکوب تا شمشیر را خنک کند. پس از اتمام ، تیغه شما باید در برابر مخالفان شما آزمایش شود. تمام سعی خود را انجام دهید تا شکست نخورید. از این رو لازم به ذکر است که گفته شود بازی ساخت تیغه در گوگلی پلی مورد دانلود و نصب میلیون قرار گرفته است و همینطور خواستیم آن را به عنوان اولین بار در بین سایت های ایرانی دیگر مورد عرضه و دانلود نیم بها قرار دهیم.

ویژگی های 3D Blade Forge:

  • کارشناسی ارشد آهنگر شوید
  • به مصاف حریفان بروید
  • انواع تیغه ها برای ایجاد
  • در هنگام بازی ، ابزارهای جدید را باز کنید
  • شخصیت های منحصر به فرد برای باز کردن قفل

 

دیگر بازی های  مشابه :

دانلود Stretch Guy – بازی پازل کش آمدن برای اندروید

دانلود Blade Forge 3D 1.2.2 – بازی ساخت تیغه و شمشیر اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.