دانلود BLACK MANSION 2.2 – بازی آرکید خانه سیاه برای اندروید

انتشار: 23 تیر 1397
ورژن: 2.2
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود BLACK MANSION 2.2 – بازی آرکید خانه سیاه برای اندروید

BLACK MANSION : One touch arcade jumper یک بازی آرکید اندرویدی با طراخی نسبتا ترسناک مانند می باشد که از سوی استودیو بازی سازی PROXIMA در گوگل پلی به صورت رایگان می باشد. بازی به شکلی است که شما در آن شاهد گیم پلی ساده یدون پیچیده گی خواهد بود که نیاز به ریزبینی کاربر دارد! چالش پیدا کردن تله ها از بین بردن آن ها شما را در بر خواهد گرفت که باید تمام سعی خود برای پاک کردن تله بکنید. تله در راه عبور شما وجود دارند، نباید به آن ها برخور کنید تا زنده مانید و به ادامه بازی بپردازید. مسیرها مختلف هستند شما می توانید با پا کردن تله های در راه به خانه برسید و در را باز کنید و از آن طریق به اتاق های بعدی راه یابید که نحوه بازی در آنجا نیز به همین شکل است.

هدف شما رسیدن به اتاق های بیشتر عمارت سیاه می باشد که از این رو نیز با دوست می توانید برای رسیدن به اتاق های بییشتر رقابت کنید. بازی BLACK MANSION طراحی شده و برخوردار از صفحه لمس برای کنترل شخصیت است که برای جلوگیری از تله و لمس مورد نیاز است. این بازی جذاب و سرگرم کننده در کل رایگان و بدون نیاز هب اتصال اینترنت می باشد (آفلاین)، ولی می تواند به صورت درون برنامه ای به خرید بسیاری از اقلام ها و … بپردازید که می تواند در بازی به شما کمک کند.

ویژگی های بازی BLACK MANSION :

– صفحه لمسی برای کنترل شخصیت

– چالش لمس کردن سریع برای جلوگیری از تله

– تسخیر تله های موجود در بازی

– برخور با تله مساوی مرگ

– رسیدن به در اتاق ها برای ورود به اتاق های بعدی

– بدون نیاز به اینترنت و داده های اینترنتی

دانلود BLACK MANSION 2.2 – بازی آرکید خانه سیاه برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.