دانلود BEST TRUCKER 3.49 – بازی بهترین راننده کامیون اندروید

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 3.49
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود BEST TRUCKER 3.49 – بازی بهترین راننده کامیون اندروید

BEST TRUCKER بازی طراحی شده مخصوص دوستداران بازی های رانندگی با کامیون و حمل وسایل می باشد که توسط استودیو بازی سازی POLOSKUN برای گوشی و تبلت های اندروید درمارکت گوگل منتشر شده است. در بازی شما باید ثابت کنید که یکی از بهترین های راننده های کامیون هستید که در همینه زمین به حمل و نقل بسیاری از موارد مختلف با ماشین های بزرگ از جمله کامیون خواهید پرداخت. با تحویل دادن کالاهای کوچک می توانید به خرید کالاهای بزرگ بپردازید و حتی برخی از موارد دیگر ار در بازی با به دست آوردن پول ارتقاء بدید. یکی از این موارد کامیون های بسیاری است که با طراحی متنوع در سبک ماشین های متفاوتی در بازی وجود دارند و شما می توانید آن ها را ارتقاء و حتی تغییر دهید تا تجربه جدیدی از ماشین ها را تجربه کنید!

با کسب تجربیات و مهارت های جدید می توانید به سطح های دشواری راه یابید و حمل و نقل خود را در آنجا با محیط متفاوت آغاز کنید. بازی دارای محیط های بیابانی، برفی، حنگلی و … است که هر کدام از آن ها دارای جذابیت و هیجان متفاوتی است. شما در بازی تنها با کامیون رانندگی نخواهید کرد، بلکه با ماشین هایی همچن سواری، تراکتور و بسیاری دیگر از اتومبیل های متنوع رانندگی خواهید کرد. اگر شما هم جزو دوستداران بازی های حمل و نقل کالاف وسایل و … با کامیون و دیگر ماشین ها هستید؟ پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا را از دست ندید!

ویژگی های بازی BEST TRUCKER

  • وجود بسیاری از اتومبیل های سواری، سنگین، رانندگی و …
  • محیط های بسیار و جذاب از جمله جاده بیابان، جاده جنگل، زمستان و …
  • حمل کردن بسیاری موارد مختلف از جمله چوب، ماشین و کالا
  • داشتن آیتم های مانند تمام کردن بنزین، سرعت سنج و …

دانلود BEST TRUCKER 3.49 – بازی بهترین راننده کامیون اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.