دانلود Bee Brilliant 1.52.3 – بازی پازل زنبور عسل درخشان اندروید

انتشار: 23 دی 1396
ورژن: 1.52.3
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Bee Brilliant 1.52.3 – بازی پازل زنبور عسل درخشان اندروید

Bee Brilliant بازی سرگرم کننده و پرطرفدار در پازل (فکری) از سوی استودیوی بازی سازی Tactile Entertainment برای سیستم عامل گوشی های اندرویدی می باشد. کاوش در جهان زنبور عسل و دیدار با آواز درخشان زنبورها! هزاران زنبور به دست عنکبوت های بدجنس گیر افتاده که شم باید از طریق اتصال خطوط رنگین کمان درخشان ان ها را نجات دهید. بازی بیش از چندصد مرحله دارد که به طور خلاصه در این مورد می توان گفت که یکی سخت تر از دیگری است که باعث می شود شما در یک بازی چالش انگیز پازلی قرار گیرید.

بازی Bee Brilliant دارای 6 حالت مختلف بازی به همراه صدها سطح مختلف دارد که می تواند شما را ساعت ها مشغول کند! این بازی دارای گیم پلی ساده و اعتیاد آور می باشد که نحوه بازی، کنترل آسانی را برای شما به ارمغان می آورد که از بازی کردن لذت ببرید. بازی Bee Brilliant در مارکت اندروید استوری گوگل پلی با 10 میلیون بار دانلود توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را خوب اختصاص دهد و به یک بازی پازل و فکری عالی در سیستم عامل اندروید تبدیل شود!

ویژگی های بازی Bee Brilliant

  • ساده با گیم پلی اعتیادآور!
  • وجود داشتن 6 حالت مختلف بازی و صدها سطح اعتیاد آور بازی!
  • انواع زنبورهای تقویت کننده دیوانه! به همراه بچه های آوازخوان و جذاب
  • حالت های بازی متعدد از جمله پاک کردن تله های عنکبوت  و جمع اوری گلدان های عسل و گل ها
  • نحوه بازی آسان و زیبا با شکل گیری از طریق اتصال عسل زنبورها

دانلود Bee Brilliant 1.52.3 – بازی پازل زنبور عسل درخشان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.