دانلود Beast Brawlers – PvP Arena 1.0.5 – بازی آنلاین حیوانات شگفت انگیز اندروید

انتشار: 3 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.5
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود Beast Brawlers – PvP Arena 1.0.5 – بازی آنلاین حیوانات شگفت انگیز اندروید

Beast Brawlers – PvP Arena یک بازی نسبتا جدذید در سبک بازی های شبیه سازی و اکشن آنلاین از استودیو PiiK Games برای سیستم عامل پرطرفدار اندروید است که برای اولین بار در وب ایران بین سایت های ایرانی قصد معرفی و قرار دادن آن را برای دانلود داریم که امیدواریم مورد پسند کاربران گرامی قرار گیرد. این بازی زیبا یک عرصه عالی از قهرمانان حیوانی و جانوری به وجود آورده است که در آن می توانید با دوستان و دیگر بازیکنان در زمان واقعی عرصه PvP به مبارزه و جنگ بپردازید. بازی سرنوشت و جنگ خود برای طرفداران در عرصه آرنا بسیار متعهد کنترل می کند تمام وقت عرصه می تواند 2 دقیقه باشد که می توانید به صورت های مختلف از جمله شرکت به صورت آدرنالین، آزادانه و … در عرصه 2v2 بپردازید و قدرت و مهارت های قهرمانان خود را به نمایش بگذارید.

بازی حیوانات شگفت انگیز دارای سه حالت بازی مختلف در عرصه رقابت با بازیکنان از سراسر جهان می باشد که می توان از آن ها به حالت تیم اشاره کرد که دارای جذابیت . هیجان بیشتری نسبت به دیگر حالت باشد، البته امکانش است که برخی از بازیکنان دوستدار حالت های دیگر نیز مباشند. در این بازی زیبا نیز همانند دیگر بازی های استراتژی و اکشن آنلاین؛ بسیاری از موارد وجود دارند که میتوانید از طریق آن ها به ارتقاء دادن و یا جمع اوری بسیاری دیگر از موارد بپردازید و جذابیت هیجان بازی را نسبت به قبل افزایش دهید. بازی Beast Brawlers – PvP Arena در حال حاضر برای گوشی های اندروید عرضه طراح و عرضه شده است که قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید با نسخه 4.2 و بالاتر می باشد.

ویژگی های بازی Beast Brawlers – PvP Arena :

– امکان ارتقاء مهارت ها جهت افزایش قدرت

– جمع آوری بسیاری از موارد از جمله جنگل ها گسترده

– تجهیزات جنگی متفاوت نسبت به هر قهرمانان

– مبارزه با بازیکنان دیگر  در حالت های مختلف با زمان واقعی

– دارای سه حالن مختلف و حنگل عالی از زمان واقعی

– حیوانات قهرمان عالی برای باز کردن

– کنترل های ساده و جذاب

– و …

 

تصاویر از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20429 size-thumbnail” title=”Beast Brawlers – PvP Arena” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Beast-Brawlers-1.webp” alt=”Beast Brawlers – PvP Arena” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20430 size-thumbnail” title=”Beast Brawlers – PvP Arena” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Beast-Brawlers-2.webp” alt=”Beast Brawlers – PvP Arena” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20431 size-thumbnail” title=”Beast Brawlers – PvP Arena” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Beast-Brawlers-3.webp” alt=”Beast Brawlers – PvP Arena” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20432 size-thumbnail” title=”Beast Brawlers – PvP Arena” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Beast-Brawlers-4.webp” alt=”Beast Brawlers – PvP Arena” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Beast Brawlers – PvP Arena 1.0.5 – بازی آنلاین حیوانات شگفت انگیز اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.