دانلود Ball Resurrection 1.8.7 – بازی حفظ تعادل توپ (قیامت توپ) اندروید

انتشار: 7 دی 1396
ورژن: 1.8.7
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Ball Resurrection 1.8.7 – بازی حفظ تعادل توپ (قیامت توپ) اندروید

Ball Resurrection قیامت توپ بازی فکری چالشی و ماجراجویی جذاب و محبوب از استودیوی بازی سازی Bouland Games برای سیستم عامل اندروید می باشد. این بازی زیبا و عالی، ترکیبی از عناصر بازی پازل طراحی شده که در آن یک توپ سرگردان تنها شخصیت است که شما آن را کنترل می نمایید و اگر در هدایت توپ اشتباه کنید بازی را از اول شروع خواهید کرد. حتما برای شما نیز جالب خواهد بود که با تنها یک توپ در دنیایی از مسیرهای پر پیچ و خم که فکر شما را به چالش و هیجان می کشد. عناصر و موانع مختلفی در سطوح جدید نیز اضافه می شود که بازی چالشتر از قبل خواهد شد و برای شما سختر! توپ در بازی ویژگی های دارد که جذابیت بازی را بیشتر می کند مانند:، تبدیل شدن توپ به سنگ، کاغذ و … که بسیار جذاب است.

بازی قیامت توپ با هیجانی که دارد، محبوببت زیادی را بین کاربران و طرفدارن بازی فکری چالشی اندروید کسب کره است! هدف از این بازی زیبا، به حداکثر رسیدن نمره و امتیاز در بازی می باشد. بازی Ball Resurrection در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده و دارای گرافیک مدرن و 3D با گیم پلی اعتیادآور و کلاسیک می باشد!

ویژگی های بازی Ball Resurrection

  • یادگیری آسان با گیم پلی اعتیاد آور و کلاسیک
  • تبدیل شدن توپ به توپ سنگی، کاغذی و چوبی
  • گرافیک مدرن و سه بعدی
  • طراحی شده با فیزیک واقع گرایانه
  • خودآموز کنترل توپ در ابتدا
  • بدون محدودیت هیچ زمانی

دانلود Ball Resurrection 1.8.7 – بازی حفظ تعادل توپ (قیامت توپ) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.