دانلود Archery Star 1.0.5 – بازی آنلاین تیراندازی با کمان در اندروید – آرچر استار

انتشار: 9 مرداد 1397
ورژن: 1.0.5
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Archery Star 1.0.5 – بازی آنلاین تیراندازی با کمان در اندروید – آرچر استار

بازهم وبسایت میلاد دانلود با یک بازی جدید اندروید به خدمت شما رسیده! این بازی که قرار است برای اولین بار در ایران بین سایت های دیگر معرفی کنیم، یک بازی جذاب و سرگرم کننده تیراندازی با تیرکمان است که شما را به چالش های آنلاین وارد خواهد کرد. Archery Star آرچر استار همانطور که از نامش پیداست یک بازی تیراندازی با کمان یا همان آرچر است که در آن شما همانند دیگر بازی های تیراندازی با کمان باید تیر خود را به وسط سیبر بکوبید. جذابیت و ویژگی ها بازی آنلاین بودن آن است که شما را از طریق اتصال به اینترنت به بازی برابر دوستان و دیگر بازیکنان از سراسر جهان می کشد و همانطور که خودتون می دانید حالت آنلاین و به نوعی PvP جذابیت و هیجان بیشتری نسبت به حالت آفلاین دارد!

این بازی یک شبیه سازی واقعی از بازی های تیراندازی با کمان در هر دو حالت تک بازیکن و حالت آنلاین PvP می باشد و به این معنی که شما می توانید با شخص دیگر آنلاین رقابت کنید. عملیات بازی آسان و سرد است که بدون شک همه بازیکنان بدون مشکل می توانند آن را کنترل و بازی کنند. در هر حال آخرین و جدیدترین ورژن بازی Archery Star با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار گرفته است و همچنین خود بازی در مارکت گوگل پلی توانسته در مدت کمی امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های بازی Archery Star :

– بازی کم حجم و رایگان

– امکان بازی کردن در دو حالت آنلاین و آفلاین

– فراهم سازی رفابت با دیگر بازیکنان در حالت آنلاین

– چالش و تلاش برای تیراندازی دقیق برای کسب پاداش جایزه

– کیفیت گرافیک بالا نسبت به حجم

– باز کردن بسیاری موارد جدید و ارتقاء

دانلود Archery Star 1.0.5 – بازی آنلاین تیراندازی با کمان در اندروید – آرچر استار

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.