دانلود Archer’s bow.io 1.5.4 – بازی آرکید تیراندازی برای نجات اندروید

انتشار: 2 خرداد 1397
ورژن: 1.5.4
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Archer’s bow.io 1.5.4 – بازی آرکید تیراندازی برای نجات اندروید

Archer’s bow.io بازی سرگرم کننده و جالب از استیکمن ها در سبک آرکید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی IndieFunGame برای موبایل و تبلت های اندروید است. در بازی شما حکم و نقش رابین هود را دارید که داستان مربوط به پادشاهی می شود که مالیات را افزایش داد تا طلاهایش بیشتر شود، کشاورزانی که نمی توانند این مالیات را پرداخت کنند به زندان می افتند و یکی یکی از چوبه دار از حلق آویزان می شوند. در این جا باید شما خود را نشان دهید و به نجات آن ها بروید! در بازی شما به عنوان یک کماندار تیرانداز باید سعی خود را بکنید تا تمام دوستان خود را که در طناب دار گیر افتاده اند نجات دهد! نشانه گیری دقیق و پرتاب تیر به سمت طناب ها جهت پاره کردن آن ها می تواند راه نجات همکاران باشد.

اگر چه قوانین ساده هستند، هر سطح در موقعیت ها و ساختارهای مختلف قرار می گیرد و شما را با تنوع سطحی از بازی رو به رو می کند که اینطوری باعث می شود هم شما وارد چالش شوید و هم گیم پلی خسته کننده نباشد. در کل Archer’s bow.io یک بازی چالش برانگیز است که نیاز به مهارت های کنترل و همچنین منطق، قضاوت وضعیت و مهارت های حل مسائل دارد که طراحی شده بر بگیم پلی مبتنی بر فیزیک فوق العاده است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم یک بازی ساده و جذاب کند! بازی Archer’s bow.io در مارکت گوگل پلی تا به حال بیش از یک میلیون بار دنلود شده است و از این رو امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را توانسته به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Archer’s bow.io :

– دارای داستان بازی جذاب و غم انگیز

– نیاز به مهارت نشانه گیری بالا و تصمیم کیری سریع

– به کار گیری مهارت های چالش بر انگیز

– وجود سطوح بسیار و جذاب با تنوع

– گیم پلی مبتنی بر فیزیک فوق العاده

– و ..

دانلود Archer’s bow.io 1.5.4 – بازی آرکید تیراندازی برای نجات اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.