دانلود Zombie Ranch – Battle with the zombie 2.1.1 – بازی مزرعه زامبی اندروید

انتشار: 13 تیر 1398
ورژن: 2.1.1
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Zombie Ranch – Battle with the zombie 2.1.1 – بازی مزرعه زامبی اندروید

Zombie Ranch – Battle with the zombie به ترجمه فارسی (مزعه زامبی _ نبرد با زامبی) یکی از بازی های زیبا بتا سبک آرکید و به نوعی استراتژی نسبتا اکشن (عملیاتی) جهت نابود کردن زامبی یکی از مشکلات آخر زمانی است. مزرعه شما توسط زامبی مورد حمله قرار گرفته! انبار سلاح را باز کنید و شروع به جنگ نمایید و تا بتوانید هرچه سریعتر مزرعه را پس بگیرید! دشمنان حمله قوی و قدرتمندی را در پیش گرفتن اینکار می تواند برای شما خصارت جبران ناپذیری وارد نماید. شما قادر به شروع جنگ با حریف قوی هستید، در یک زرادخانه یک انتخاب وسیع از سلاح ها می توانید اعتمینان  نابودی این هیولاهای خون آشام و بی رحم را دهد. نبرد در این آخرالزمان به مرگ ختم می شود، شما می توانید از گیاهان قدرمند و زامبی خار در برابر زامبی ها استفاده کنید و مزرعه را پس بگیرید!

بازی Zombie Ranch مشابه به بازی های دیگر زامبی است که در آن باید هرکاری را بکنید تا بتوانید زامبی ها را از زمین خارج نمایید. اگر قبل از این بازی گیاهان علیه زامبی ها را انجام داده باشید، در واقع یکی گیم پلی نسبتا مشابه را از دو بازی شاهد خواهید بود که این بازی نیز می تواند یکی از پرطرفدارترین های  گیم زامبی بتدیل شود!

Zombie Ranch – Battle with the zombie نام اصلی این بازی در پلی استوری کوگل است که توسط استودیو بازی سازی Octo Land در سبک آرکید عرضه شده است و توانسته در مدت کم امیتاز عالی و آمار خوبی را برای خود رقم بزند!

ویژکی های بازی Zombie Ranch – Battle with the zombie :

– بازی اکشن رایگان و عالی با جذابیت بالا

– بهبود و ساخت سازه ها

– بهبود سلاح و مهمات با ارتقاء برای افزایش قدرت

– چندین حالت هدایت شلیک برای انتخاب

– نبرد علیه زامبی با سلاح های فدرتمند و گیاهی

– استفاده از توانایی های منحصر به فرد

– حمله به شدت به صورت قوی برای نابودی

دانلود Zombie Ranch – Battle with the zombie 2.1.1 – بازی مزرعه زامبی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.