دانلود Go Fish! 1.1.2 – بازی آرکید برو ماهی (گو فیش) برای اندروید

انتشار: 9 شهریور 1397
ورژن: 1.1.2
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Go Fish! 1.1.2 – بازی آرکید برو ماهی (گو فیش) برای اندروید

Go Fish! برو ماهی یک بازی زیبا و جذاب با سرگرمی عالی از سبک آرکید برای موبایل های اندروید می باشد که عرضه شده توسط استودیو بازی سازی Kwalee Ltd است. نمحوه بازی بسیار آسان است! ماهیگیر به سبک عادی ولی با تفاوت بسیار! خط خود را به دست بیاورید، به اعماق نفوذ کنید و ماهی های بیشتری را به سوی خود بکشید تا تحت تاثیر طعمه خود قرار دهید. ارتقا دنده خود برای گرفتن ماهی بیشتر و عمیق شیرجه رفتن، پیدا کردن نادر و کشف گونه های جدید بخش و قسمت های جذاب از این بازی زیبا می باشد. شما می توانید شبکه ماهیگیر خود را ارتقاء دهید تا ماهیگیری جذاب تر و پر صرفه تری را به خود اختصاص دهید که این کار با ارتقاء برخی از موارد و وسال ماهیگیری قابل اجرا است.

ماهی های جدید را برای ماهیگری در اقیانوس بی پایان کشف کنید و کسب و کار خود را به شدت از هر لحاظ افزایش دهید. بازی Go Fish همانطور که گفتیم از گیم پلی ساده و اعتیاد آور با کیلک های آسان برای کنترل در گفتن ماهی و … برخوردار است، ولی در هر حال از جذابیت بالایی برای کاربران تشکیل شده است. لازم به ذکر است که بازی Go Fish! در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز 4.1 از 5.0 را کسب کند و به دانلود بیش از یک میلیون برسد.

برخی از ویژگی های بازی Go Fish گو فیش:

– طراحی شده با گیم پلی ساده و اعتیاد آور

– کلیک ساده و رها کردن برای گرفتن ماهی و ادا ماهیگیری

– ارتقاء شبکه ماهیگیری خود برای کسب و درآمد بیشتر

– باز کردن ماهی های جدید و وسایل

– میحط های منختلف از اقیانوس

– بازی کم حجم و بسیار سرگرم کننده

– و …

دانلود Go Fish! 1.1.2 – بازی آرکید برو ماهی (گو فیش) برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.