دانلود Animaze! 1.0 – بازی فکری انیماز برای اندروید

انتشار: 12 تیر 1397
ورژن: 1.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Animaze! 1.0 – بازی فکری انیماز برای اندروید

Animaze! یکی از بازی های کاملا جدید اندرویدی که توسط استودیو بازی سازی Blyts طراحی و منتشر یافته است. گیم پلی بازی ساده، جذاب و سرگرم کننده است که کار شما در آن به عنوانی می توان گفت آسان و چالش فکری می باشد. هدف شما در بازی همانگ کردن و یکپارچه سازی رقبا موجود که سامل حیوانات می باشند، هستند که کار ساده و آسانی هم نیست! همانطور که در عنوان بازی نیز گفته شده است، بازی دارای سبک پازل (فکری) می باشد که با استفاده از قدرت فکری و ذهنی خود می توانید بازی را حل کنید. در این بازی شگفت آور پازل، سگ ها و گربه ها همه توسط نرده ها جدا شده اند. اگر شما اجازه دهید سگ بیش از تعداد گربه یا گربه بیش از تعداد موش و … باشد خوب است که به نوعی باید در تعدادها قوانین بیشتری و کمتری را رعابت کنید!

100 سطوح جهت به چالش کسیدن مغز در سراسر 5 دوره می باشد که از این رو نیز می توان به جمع اوری 15 کارت منحصر به فرد لذت بخش بازی اشاره نمود. همچنین تونایی های پازل خاصیص از جمله مخفی کردن و … نیز وجود دارد که در شرایط چالشی به نوعی به داد شما خواهند رسید. بازی Animaze! مدت کمی است در مارکت گوگل پلی مورد عرضه قرار گرفته است که توسط رای کاربران توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Animaze :

– 100 سطوح مختلف برای چالش کشیدن مغز (یکی از دیگری سخت تر)

– وجود 15 کارت متحرک لذت بخش برای جمع آوری

– توانایی خاص پازل از جمله رها کردن موش ها، یا پنهان نمودن گربه ها و …

– به کار گیری شیوه متفاوت و بسیار جذاب پازل در بازی

– ظهور حیواناتی مختلف و چند حیوانی

– گرافی ک با کیفیت از بازی پازل

– و …

دانلود Animaze! 1.0 – بازی فکری انیماز برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.