دانلود Amazon Jungle Sniper : Survival Game 1.1 – بازی تک تیرانداز جنگل آمازون اندروید

انتشار: 30 فروردین 1397
ورژن: 1.1
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Amazon Jungle Sniper : Survival Game 1.1 – بازی تک تیرانداز جنگل آمازون اندروید

Amazon Jungle Sniper : Survival Game (تک تیرانداز جنگل آمازون) یک بازی جدید در سبک اکشن و تیراندازی برای اندروید میباشد که در پلی استوری گوگل پلی به صورت رایگان جهت بازی عرضه شده است. همانطور که از نام بازی معلوم است داستان بازی مربوط به جنگل آمازون می شود که در بازی شما به عنوان یک تک تیرانداز ماهر و حرفه ای ماموریت های خود را از آنجا شروع خواهید کرد. زنده ماندن در محیط جنگل سخت است که در آن حیوانات غیرمعمول و وحشی بسیار هستند و در اطراف شما آزادند و هرلحظه امکان حمله کردن آن ها به شما وجود دارد. بازی دارای حالت مخفیانه است که از مهارت های شبیه ساز تیراندازان بهره می برد. شما در بازی برای خلاص شدن از شر این شکارچیان به تیم تیراندازان ملحق شوید و ماموریت ها را از آنجا دنبال کنید!

وجود سلاح های بسیار برای سطوح های متفاوت که بتوانید تا در هر شرایطی با سلاح مناسبی تیراندازی کنید که اکثر تفنگ های استفاده شده توسط شما توسط شما در سبک اسنایپر می باشند که به کلی از جاهای غیر قابل دید به تیراندازی برای شکت دادن دشمنان خواهید پرداخت. در این بازی تیراندازی اول شخص با استفاده از مهارت های تیراندازی موقعیت های چالش برانگیز خود را تجربه خواهید کرد که بسیاری از آن صحنه بیشتر توسط حیوانات و هیولاهای جنگلی آدم خوار رخ خواهد دارد که باید از خود به خوبی و هوشیاری محافظت کنید! بازی Amazon Jungle Sniper گرافیک زیبا و عالی را دارد که در کل یک گی مپلی روان و جذاب را  در گوشی های اندروید فراهم می کند!

ویژگی های بازی Amazon Jungle Sniper : Survival Game

 • طراحی شده جلوه های صوتی عالی و زیبا
 • مبارزه با حیوانات وحشی با حمله ناگهانی
 • گیم پپلی هیجانی از بازی اول شخص تیراندازی
 • بازی کردن به عنوان یک شکارچی، قاتل و …
 • اقدام به چالش کشیدن ماموریت برای تکمیل کردن آنها
 • محیط شگفت انگیز 3D جنگل با طراحی گسترده
 • هیجان واقعی فرار  از جزیره جنگل و تعقیب

دانلود Amazon Jungle Sniper : Survival Game 1.1 – بازی تک تیرانداز جنگل آمازون اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.