دانلود Alive Rules : Fire On 1.5 – اکشن و تیراندازی بازی قوانین زنده اندروید

انتشار: 25 فروردین 1397
ورژن: 1.5
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Alive Rules : Fire On 1.5 – اکشن و تیراندازی بازی قوانین زنده اندروید

Alive Rules : Fire On بازی  اکشن تیراندازی به زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در آن به کشتار زامبی های خطرناک خواهید پرداخت که یک اشتباه می تواند شما را از قوانین زنده ماندن دور کند. خوش آمدید به عرصه گسترش مرگ و قهرمان! هدف شما نجات جهان از این شیوع خطرناک بیماری زامبی می باشد! هنگامی که شما از خواب بیدار می شوید، شما در یک جزیره بزرگ بیابانی رها شده اید که در کل میتوان گفت معدن زامبی ها است و هر طرفدار زامبی به سوی شما می آید. در این جزیره خالی، شما هیچ همکاران، حتی یک بازماندگان زنده را نمی توانید ببینید. شما خودتان تنها هستید که باید تمام سعی خود را بکنید هر قدر بتوانید زامبی ها را بکشید و از این جزیره خود را نجات دهید.

برای متوقف کردن موج مردگان باید خود را به چالش بکسید از طریق سلح های قدرتمندی که در ان جزیره وجود دارد خود را بلا بکشید و هر زامبی را از طریق ترکش های تفنگی نابود کنید! شما در بازی شاهد مکان های محیط های مختلفی خواهد بود که هر کدام از آن ها ترسناک تر از دیگری است که شما را وارد یک تجربه تیراندازی زیبا از صحنه های مرگبار در برابر زامبی های آدم خوار می کند! بازی Alive Rules : Fire On طراحی شده با کیفیت گرافیک بالا پر از صحنه ای عالی 3D می باشد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کشتار زامبی کند!

ویژگی های بازی Alive Rules : Fire On

  • وجود سطوح مختلف بازی
  • طراحی شده با صحنه ای عالی 3D
  • تیراندازی های جذاب و هیجان انگیز به زامبی ها
  • تجربه تیراندازی با سلاح های مدرن و پیشرفت
  • امکان ارتقاء دادن برخی از موارد موجود در بازی
  • محیط های مختلف و متفاوت برای انجما ماموریت

دانلود Alive Rules : Fire On 1.5 – اکشن و تیراندازی بازی قوانین زنده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.