دانلود Alien Shooter 2 – The Legend 1.0.3 – بازی تیرانداز بیگانه 2 اندروید

انتشار: 17 مرداد 1397
ورژن: 1.0.3
اندروید: 4.0 به بالا
,
دانلود Alien Shooter 2 – The Legend 1.0.3 – بازی تیرانداز بیگانه 2 اندروید

Alien Shooter 2 – The Legend تیراندازی بیگانه 2 یک بازی اکشن جدیدی اندروید که نسخه دوم از بازی تیراندازی بیگانه می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Sigma Team است. مرحله دوم تیرانداز افسانه ای بیگانه در حال حاضر برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که به صورت رایگان در دسترس است! شما نیز به همراه میلیون ها بازیکن در سراسر جهان از چالش های بازی برخوردار باشید! این گیم پلی تقریبا تمام اقساط سری را متحد کرده است. شما باید از همان ابتدا رمز و راز را باز کنید و به سوی هیولاهای ظهور کرده بروید و برای کشتار آن ها خود را همانند قسمت اول بازی وارد چالش و خطرات مرگبار کنید!

شما در ابزی با شخصیت های مختلفی آشنا خواهید شد که به برخی از آن ها می تواند اشار نمود که عبارتند از عمومی بیکر، مهندس نیکلاس، پروفسور نابغه و … که در این راه به شما کمک خواهند کرد. بازی Alien Shooter 2 مهمات و سلاح های بسیاری برای کاربران در بازی ارائه می دهید که بستگی به شما دارد نا به بهترین نحوه از آن ها بهره ببرید. لازم به ذکر است که شما می توانید این بازی جذاب را به دو صورت آفلاین آنلاین انجام دهید که در حالت آنلاین در مقابل دیگر بازیکنان به مبارزه خواهید پرداخت! Alien Shooter 2 امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را در همین مدت کم به خود اختصاص داده است که نشاندهنده ای پیشرفت سریع بازی بین کاربران می باشد!

ویژگی های بازی Alien Shooter 2 – The Legend :

– مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین با مهمات مختلف

– حالت هالی مختلف از جمله حالت مبارزات انتخابی و داستانی

– تعداد زیادی نقشه برای جنگ های آنلاین

– امکان ارتقا و تجهیز شخصیت خود با توجه به سبک بازی

– مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین با مهمات مختلف

– مشاهده کردن اجساد کشته از دشمنان

– حمله در هم ریخته هیولاها

– و …

دانلود Alien Shooter 2 – The Legend 1.0.3 – بازی تیرانداز بیگانه 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.