دانلود Age of War 2 1.0.8.1 – بازی استراتژی عصر جنگ 2 اندروید

انتشار: 30 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.0.8.1
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Age of War 2 1.0.8.1 – بازی استراتژی عصر جنگ 2 اندروید

Age of War 2 یک بازی جدید در سبک استراتژی است که توسط استودیوی بازی سازی Max Games Studios برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. این بازی نسخه دوم بازی عالی و جذاب عصر جنگ می باشد که حال نسخه دوم آن در مارکت پلی استوری گوگل به صورت رایگان منتشر شده است و ما تصمیم گرفتیم آن را در این مطلب برای شما کاربران عزیز قرار دهیم. در بازی شما به آموزش یک ارتش عظیم از دایناسورها و انسان های غارنشین تا تانک های جنگ جهانی که برای شروع اول از دوره انسان های اولیه به بازی می پردازید، ولی بعد به با پیشرفت تاریخ به دوره های دیگر می روید که در آنجا محیز بازی بسیار تغییر خواهد کرد. 29 نوع واحد جنگی در اختیار شما مانند: حمله به اسپارتان، آنوبیس جنگجو، جادوگران، شوالیه ها، تفنگدار، سربازان نارنجک، سایبورگ و بسیاری دیگر که می توانید با استفاده از فکر خود، آن ها را در دوره های مختلف به صورت عالی استفاده نمایید!

اگر در بازی با فکر خود بتوانید بهترین حمله را در مقابل دشمنان و بهترین دفاع را در مقابل حمله آن ها انجام دهید، می توانید به راحتی دشمنان خود را شکست دهید. این بازی زیبا 7 عصر مختلف و منحصر به فرد با وجود جنگ های عالی است که هر دوره بسیار متفاوت بوده، ولی شیوه بازی در همه دوره ها یکی می باشد. Age of War 2 بازی سرگرم کننده عالی است که در نهایت یک بازی استراتژی با 4 حالت دشواری از دستاوردها و چالش ها را برای سیستم عامل اندروید به وجود می آورد که کاربران می توانند از بازی لذت ببرند!

ویژگی های بازی Age of War 2

  • کم حجم و سرگرم کننده عال
  • وجود عصرهای مختلف از دوره های متفاوت
  • دارای چهار حالت دشواری بازی با چالش های عالی
  • آموزش یک ارتش عظیم از دایناسورها تا تانگ ها!
  • وجود 29 واحد فوق العاده جنگی
  • دستاوردها با وجود چالش ها

دانلود Age of War 2 1.0.8.1 – بازی استراتژی عصر جنگ 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.