دانلود AEN City Bus Stunt Arena 17 1.5 – بازی اتوبوس هیولای آرنا اندروید

انتشار: 4 فروردین 1397
ورژن: 1.5
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود AEN City Bus Stunt Arena 17 1.5 – بازی اتوبوس هیولای آرنا اندروید

AEN City Bus Stunt Arena 17 بازی رانندگی با اتوبوس رایگان و بسیار عالی با صخنه های هیجان انگیز در سبک بازی های ماشین سواری رسینگ برای سیستم عامل اندرود می باشد. در بازی شما شاهد یک اتوبوس هیولای واقعی با تمام ویژگی های حماسی که یک شبیه ساز عالی رانندگی با کامیون هیولا را به وجود آورد، خواهید بود. علاوه بر تمام ویژگی های شبیه ساز اتوبوس، دارای شهر بسیار متفاوت با راه های خطرناک که شما باید با چالش کشیدن خود تمام مسیر ها را تی کنید و یک هیجان عالی از شیرین کاری های خود با اتوبوس شهر آرنا تجربه کنید و از بازی کردن لذت ببرید! شما در عین رانندگ با سرعت بالا وئ عبور از موانع خاص و خطرنک باید حرکات نمایش و شیرین کاری های خود را در این عرصه اتوبوس ها به نمایش بگذارید!

اتوبوس های غول پیکر و هیولا مانند بسیاری در بازی AEN City Bus Stunt Arena 17 وجود دارد که در کل بازی هیجان و تجربه شگفت انگیز را از یک بازی اتوبوس رانی کاملا متفاوت می دهد. شما در بازی علاوه بر گیم پلی عالی شاهد گرافیک جذاب از اتوبوس ها با طراحی 3D خواهید بود که جذابیت بازی را چندان برابر کرده است! همچنین این بازی بخاطر قابلیت هایی ه دارد توانسته در مارکت گوگل که مدت زیادی نیست عرضه شده، امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را با 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی AEN City Bus Stunt Arena 17

  • وجود موانع حماسه واقعی برای عبور از آن ها کسب پول
  • اکشن بسته بندی شده با شهر مخصوص اتوبوسرانی
  • حماسه آدرنالین پر از هیولا شیدایی در نوع ماشین!
  • بهترین شبیه ساز اتوبوس هیولا و بزرگ شهر 3D در Google Play
  • مهارت های رانندگی ماشین سنگین 3D حماسی
  • وجود بسیاری از اتوبوس های هیولا برای باز کردن و رانندگی

دانلود AEN City Bus Stunt Arena 17 1.5 – بازی اتوبوس هیولای آرنا اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.