دانلود The Walking Zombie 2: Zombie shooter 1.50 – بازی مردگان متحرک اندروید

انتشار: 30 فروردین 1399
ورژن: 1.50
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود The Walking Zombie 2: Zombie shooter 1.50 – بازی مردگان متحرک اندروید

The Walking Zombie 2: Zombie shooter مردگان متحرک 2 : تیراندازی به زامبی یک بازی جدبد و تازه منتشر شده است که در این پست به همراه نسخه مود شده قرار گرفته و توسعه یافته از سوی استودیو Alda Games است. این بازی دارای ویژگی و امکانات بسیاری است که همانند دیگر بازی های کشتار زامبی که تا به حال در وبسایت قرار داده ایم، از داستان پخش ویروس و شیوع بیماری ها برخوردار است. زامبی ها! جهان پس از آخرالزمان زامبی مکان مبهم است. بنابراین شما مجبور خواهید شد برای زنده ماندن و مبارزه با بسیاری از انواع مختلفی از زامبی ها از جمله راهزنان و هیولا های خطرناک رئیس بپردازید. شما به مأموریت های داستان مهم و بسیاری از ماموریت های جانبی بروید، مهارت های خود را بالا ببرید، تجهیزات خود را به فروش و خریداری کنید تا قدرت خود را افزایش داده باشید و به راحتی مقابل مردگان وحشی به مبارزه بپردازید.

The Walking Zombie 2 بازی از گیم پلی بقا و اول شخصی برخوردار است که یک FPS خوب قدیمی با داستان است، با ده ها تن از مسابقات و بسیاری از موارد تیراندازی با سلاح های مختلف که از جذابیت و هیجان خاصی برخوردارند. دشمنان اصلی شما زامبی هستند که در حال حاضر جهان را کنترل می کنند و شما در حال مبارزه نا پایان با آن ها هستید و درگیر چالشید. نقشه بازی از زمین و مکان های مختلفی برخوردار بوده و در حالت مختلف از زمین و سبک مبارزه شما قرار می دهد. در هر حال اگر از طرفداران بازی های کشتار زامی هستی ، بدک نیست این بازی را نیز به امتحانی بکنید، امید واریم از بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی The Walking Zombie 2: Zombie shooter

 • داستان قدیمی با بازیکن اول شخص FPS
 • سبک جذاب مدرن چند ضلعی مدرن باطراحی متناسب
 • سیستم کارما قابلیت بازیابی عمل
 • دارابودن ده ها تن از مأموریت های داستان و جانبی
 • بسیاری از سلاح، ابزار محافظ و سایر تجهیزات
 • انواع دشمنان مختلف با قدرت های متفاوت واکر زامبی، راهزنان و …
 • امکان استفاده از خودرو و …

دانلود The Walking Zombie 2: Zombie shooter 1.50 – بازی مردگان متحرک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.