دانلود Reckless Getaway 2 1.6.7 – بازی تعقیب و گریز 2 اندروید

انتشار: 4 خرداد 1396
ورژن: 1.6.7
اندروید: 4.3 به بالا
,
دانلود Reckless Getaway 2 1.6.7 – بازی تعقیب و گریز 2 اندروید

Reckless Getaway 2 بازی جذاب و عالی در سبک اکشن است که قسمت دوم بازی تعقیب و گریز می باشد و برای گوشی های اندروید منتشر شده است. همانطور که از نام بازی پیداست، در بازی شما شاهد تعقیب و گریزهایی خواهید بود که شما نیز در آن نقش اصلی را دارید! کمی طول خواهد کشید تا شما بتوانید بازی را کنترل کنید، زیرا این بازی از هیجان بسیار بالایی برخورد دار است و شبیه سازی یک بازی دزد و پلیس عالی از نوع تعقیب و گریز را فراهم می کند! وجود بسیاری از اتومبیل های عالی و حماسی که می توانید آن ها را باز کنید و جذابیت بازی را بیش از حد کنید. علاوه بر ماشین های بسیار، سطوح های چالش انگیز و جذاب نیز در بازی وجود دارد که هر سطوح دارای چالشی جدید از تعقیب و گریز است!

Reckless Getaway 2 طراحی شده با گیم پلی کاملا هیجان انگیز و چالشی است که علاوه بر سطوح های جذابی که دارد، دارای کیفیت گرافیک فوق العاده و فیزیک می باشد و همچنین کنترل بصری ساده و آسانی دارد! در این نسخه از بازی نسبت به نسخه های قبلی خیلی از ویژگی ها بهبود یافته که باعث پیشرفت بازی می باشد. جدیدترین نسخه این بازی زیبا را در این مطلب قرار گرفته که می توانید به صورت رایگان از لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Reckless Getaway 2

  • سطح آزاد رومینگ
  • سطوح بیشتر با چالش های جدیدتر
  • بارهای از اتومبیل حماسی برای باز کردن قفل آن ها
  • بسیاری از ماشین های مختلف
  • گرافیک بسیار عالی و فیزیک
  • کنترل ساده و بصری آسان

دانلود Reckless Getaway 2 1.6.7 – بازی تعقیب و گریز 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.