دانلود Ace Commando 0.5.34 – بازی اکشن و تیراندازی آس کماندو برای اندروید

انتشار: 18 مهر 1397
ورژن: 0.5.34
,
دانلود Ace Commando 0.5.34 – بازی اکشن و تیراندازی آس کماندو برای اندروید

Ace Commando تکاور تیرانداز یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی اکشن برای موبایل و تبلت های اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Threye: Military Games طراحی و توسعه یافته برای سیستم عامل ذکر شده است. این بازی به تازگی در مارکت گوگل منتشر یافته است، ولی پیش بینی می شود با امکانات و کیفیت طراحی که دارد طرفداران و کاربران اندرویدی بسیاری را به خود اختصاص دهد. این بازی ماموریت های مختلفی دارد، جایی که بازیکن باید علیه A.I. متفاوت عمل کند و به دنبال اهداف مأموریت کامل و مبارزه با کارفرمایان باشد. بازیکن می تواند از خفا یا استفاده از آن با دشمنان استفاده کند که برای شما نیز قابل اجراست با همراه بسیاری از حرکات های دیگر.

بازی Ace Commandoامکان ارتقاء سلاح های مختلف را رفته رفته در بازی فراهم می کند که سطح قدرت را با این کار به وعهی می توانید افزایش دهید و شاهد مهارت های نسبت جدید در تیراندازی باشید و از بازی لذت ببرید. گرافیک واقع گرایانه و با کیفیت بالا طراحی با سطح صاف و بصری از ویژگی های بازی است که جذابیت را افزایش ذاده است. از این رو می توان به مکان های منحصر به فرد چندگانه به مراه ماموریت چندین مبارزه و خلع سلاح در محیط های مختلف پخش شده است که می توایید از بازی لذت ببرید. آخرین نسخه عرضه شده به همراه فایل دیتا در ادامه مطلب با لینک مستقیم جهت دانلود قرار گرفته است.

ویژگی های بازی Ace Commando

– وجود مکان های منحصر به فرد چندگانه

– دارای ماموریت چندین مبارزه و خلع سلاح در محیط های مختلف

– دشمنان و موارد مختلف به مرور و رفته رفته

– وجود بیش از 20 اسلحه واقعی و عالی

– چند سلاح واقعی در هر یک با آمار مختلف و جلوه های بصری و صوتی واقعی

– گرافیک با کیفیت بالا و واقع بینانه H-D

دانلود Ace Commando 0.5.34 – بازی اکشن و تیراندازی آس کماندو برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.