دانلود 1LINE – one-stroke puzzle 1.6.1 – بازی پازل و عالی یک خط اندروید

انتشار: 12 فروردین 1397
ورژن: 1.6.1
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود 1LINE – one-stroke puzzle 1.6.1 – بازی پازل و عالی یک خط اندروید

1LINE – one-stroke puzzle game یک بازی پازل جالب و جذاب با نحوه بازی متفاوت و کاملا فکری است که از استودیو MagicAnt.Inc طراحی شده برای سیستم عامل اندروید است. این بازی می تواند یک سرگرمی پازل یا تمرین دهنده مغز باشد که حتی به تیز هوشی نیز کمک می کند. در این بازی پازل آزاد شما فقط باید یک خط را رسم کنید یا بکشید! بازی دارای شکل ساده ای است و عمیق فریب آمیزی دارد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. 10 سطح مختلف در کل با 500 مرحله عالی وجود دارد که رفته رفته سختی بالایی را به خود اختصاص می دهد و از حل مراحل شما جلوگیری می کند که باید بیشتر هوش خود را به کار بگیرید!

در کل می توان گفت که این بازی پازل مغز است که ذهن شما را به عنوان بازی باز می کند و به چالش می شد که این روش برای تیز هوشی بسیار مفید و کاربردی است. در باتدا شاید بازی را دست کم بگیرید ولی بعد شاهد قدرت طراحی و کیفیت فکری و چالشی آن خواهید بود که می تواند یک بازی عالی و مفید برای گوشی و تبلت های اندروید باشد. این بازی با نام 1LINE – one-stroke puzzle در مارکت گوگل به صورت رایگان جهت بازی عرضه شده و که توانسته با کسب رضایت کاربران امتیاز عالی 4.5 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی 1LINE

  • دارا بودن بیش از 10 سطح عالی با 500 مرحله
  • دارای چالش های آسان و سریع برای مراحل اول
  • ساده، ولی فریب دهنده نیاز به دقت بالا
  • پاکسازی مراحل بعدی برای پیچیده تر شدن
  • نحوه بازی ساده ولی پیچیده و چالشی

دانلود 1LINE – one-stroke puzzle 1.6.1 – بازی پازل و عالی یک خط اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.