دانلود بازی اسم فامیل با گوشی برای اندروید – نسخه جدید 5.3 با حجم کم

انتشار: 31 مرداد 1397
ورژن: 5.3
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود بازی اسم فامیل با گوشی برای اندروید – نسخه جدید 5.3 با حجم کم

اسم فامیل با گوشی یک بازی اندروید و ایرانی است که تولید شده به دست طراحان و برنامه نویسان ایرانی می باشد که می تواند ساعت ها کاربرات را مشغول خود کند. قبل از معرفی بازی لازم است ، بازی اسم فامیلی را به صورت خلاصه توضیح دهیم!؟ بازی اسم فامیلی یک بازی رو کاغذی است که سال ها است توسط افراد ایرانی مورد بازی قرار میگیرد و حداقل باید در آن دو نفره شرکت کننده یا به صورت خانوادگی به بازی بپردازند. نمحوه بازی بسیار آسان است، ولی هنگام بازی باید سریعتر عمل کنید که این مورد شما را به چالش های عالی ذهنی و حتی اطلاعات می کشدو در کل شما می توانید در این بازی تا جایی که اطلاعات تان جواب می دهد و اولی را به خود اختصاص دهید.

با پیشرفت گوشی های هوشمند دیگر نیازی نیست که این بازی همچنان روی کاغذ انجام دهید شما می توانید با دوستان به راحتی و آسانی از طریق نصب بازی اسم فامیل بر روی موبایل خود از بازی لذت ببرید. این بازی را می توانید به صورت تنهایی نیز انجام دهید که در این صورت شما قادر خواهید بود سطح بازی را تعیین کنید تا بتوانید کم نه آورید. بازی اسم فامیل به صورت هوشمند طراحی شده است و نیازی نیست که با دیگران به بازی بپردازید به راحتی خودتون می توانید سطح را انتخاب کرده و بازی را شروع نمایید.

ویژگی های بازی اسم فامیل :

– امکان بازی کردن تک نفره ، بدون نیاز به فرد دیگر رای شروع بازی

– تلاش برای برنده شدن و کسب امتیاز جهت رسیدن به رتبه بهتر

– طراحی شده برای بازی در گوشی و تبلت اندرویدی

– امکان انتخاب کردن سطح سختی و آسانی بازی

– بدون وجود قابلیت تقلب سیستمی یا فردی

– طراحی شده به صورت کاملا هوشمند با محاسبه دقیق

– سرگرم کننده با نحوه بازی آسان و ساده

دانلود بازی اسم فامیل با گوشی برای اندروید – نسخه جدید 5.3 با حجم کم

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.