دانلود نقطه بازی آنلاین برای اندروید – نسخه جدید 2.1

انتشار: 1 شهریور 1397
ورژن: 2.1
اندروید: 4.0.3 به بالا
, ,
دانلود نقطه بازی آنلاین برای اندروید – نسخه جدید 2.1

نقطه بازی آنلاین یک بازی اندروید در سبک بازی های فکری پازل است که برای کاربران این امکان را فراهم می کند تا در موبایل های خود به صورت آنلاین به بازی بپردازنند. نقطه یکی از بازی های محبوب بین ایرانی ها است که اکثر افراد از بچه گی با آن شنایی دارند و خاطرات به یاد ماندنی را به جا گذاشته اند. بازی نقطه بسیار آسان و ساده است، وئلی نیاز به دقت و فکر بیشتری دارد تا اشتباه نکنید. هر کس می تواند بازی را به صورت دو نفره بر روکاغذ بازی کن د، ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن گوشی های هوشمند، شما می توانید بازی دوز را با روشه ای مختلف در موبایل خود تجربه نمایید.

نقطه بازی آنلاین به شما امکان را می دهد به صورت آنلاین و در زمان واقعی به رقابت با دیگر بازیکنان از سراسر کشور بپردازید که می توانید مهارت های خود را در بازی نقطه به نمایش بگذارید. بازی نقطه باید دو نفره باشد، ولی شما در اینجا نیازی به پیدا کردن هم بازی در نقطه دارید، شما می توانید با دیگر بازیکنان به آسانی بازی کنید. بازی نقطه نیز همانند دیگر بازی ها، سبک و طرح بازی خود را دارا است که کاربران را در محیط باز برای شروع قرار می دهد. یکی از ویژگی های عالی بازی فراهم سازی امکان چت بین کاربران است که شما نیز می توانید با رقبا چت کنید.

ویژگی های بازی نقطه بازی آنلاین :

– محیط ساده با طراحی جذاب مخصوص بازی

– طراحی شده بازی با قابلیت اتصال به شبکه آنلاین

– پشتیبانی از سرعت اینترنت پایین برای بازی

– اماکن چت کردن با دیگر بازیکنان هنگام بازی

– داشتم سیستم هوشمند در مسدود سازی کاربران تخلف گر

– بازی کم حجم

دانلود نقطه بازی آنلاین برای اندروید – نسخه جدید 2.1

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.