دانلود PelakYab 1.7.6 – اپلیکیشن پلاک یاب و عیب یاب خودرو در اندروید

انتشار: 20 مرداد 1396
ورژن: 1.7.6
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود PelakYab 1.7.6 – اپلیکیشن پلاک یاب و عیب یاب خودرو در اندروید

PelakYab یک برنامه عالی و پرطرفدار با حجم بسیار اندک جهت پلاک یابی و عیب یابی خودرو می باشد که امکانات بیش از یک پلاک یاب را در اختیار کاربران اندروید قرار می دهد. با نصب و استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید از خلافی های خودرو مطلع شوید و حتی، خودرو خود را عیب یابی کنید و برای تغییر قطعات خودرو زمان تعیین کنید تا در وقت مناسب به این کار بپردازید! همچنین می توانید خلافی های کامل ماشین خود را تنها به چند مرحله به دست آورید که در بسیاری از مواقع مفید یوده است. برای جستجوی پلاک باید کد پلاک را وراد کنید تا تمام مناطق شامل شهری را مشاهده نمایید. برنامه پلاک یاب محیط زیبا و کاربر پسندی دارد که دارای امکانات بسیار دیگری می باشد و کاربران می توانند علاوه بر یک پلاک یاب، به عنوان برنامه کامل خلافی نیز استفاده کنند!

برخی از ویژگی های برنامه PelakYab

 • کم حجم و کاملا رایگان
 • امکان جستجو پلاک در تمام استان ها
 • قابلیت ذخیره کردن اطلاعات و مشخصات خودرو
 • خلافی یاب پیشرفته با گرفتن خلافی کامل خودرو
 • عیب یابی حرفه ای با امکان تعیین زمان برای تعویض قطعات ماشن
 • یافتن کوتاه ترین مسیرها و تعیین مسافربری بین دو شهر

دانلود PelakYab 1.7.6 – اپلیکیشن پلاک یاب و عیب یاب خودرو در اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.
 1. امیرحسین توکلی شاکر
  23 فروردین 1401

  پلاک ایران 11.پلاک ایران 44 پلاک ایران 77برای مناطق شمال تهران 1.2.3.4.5.7.8.22پلاک ایران 22.پلاک ایران 66.پلاک ایران 99برای مناطق مرکزی 2.6.10.11.12.وشمال تهران 1.2.3.4.5.7.8.22 پلاک ایران 33.پلاک ایران 55.پلاک ایران 88برای مناطق جنوب تهران مناطق 9.13.14.15.16.17.18.19.20.21.پلاک ایران78پلاک ایران68پلاک ایران 21پلاک ایران 38پلاک ایران 30برای حومه واطراف تهران